Nawigacja

 • - Obrazek 1                                 - Obrazek 2

   

   

   

  Szanowni Rodzice!

  Dnia 7 czerwca 2018 roku o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 10 w Inowrocławiu, mieszczącej się przy ul. Stanisława Przybyszewskiego 119, odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci przyjętych do  klasy pierwszej i oddziału zerowego.  

   

 • SP nr 10 ma zdolnych uczniów.......

  SP nr 10 ma zdolnych uczniów....... - Obrazek 1

   

   

     Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza może poszczycić się laureatami     konkursów przedmiotowych, organizowanych przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium   Oświaty.

       Zuzanna Biernat z klasy VI wywalczyła zaszczytny tytuł laureata z   przyrody a Dominik Miś z klasy VII laureata z języka angielskiego.

       Każdy taki tytuł to miesiące wytężonej pracy ucznia oraz minimalny wynik 90%   punktów na wojewódzkim finale konkursu.

  Uzdolnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

   

   

   

 • Z ekologią za pan brat….

  Z ekologią za pan brat…. - Obrazek 1

   

        Dnia 24 kwietnia2018 r. w Szkole Podstawowej Integracyjnej odbyło się uroczyste podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia dla klas trzecich i czwartych, który odbył się na terenie szkoły 24 marca 2018r.. W konkursie wzięło udział 58 uczniów z inowrocławskich szkół, w związku z czym szczególnie cieszy sukces naszych reprezentantów.

  Laureatami konkursu zostały uczennice klasy IV : Martyna Krzykanowska i Julia Kilich, które zajęły II miejsce oraz Aleksandra Slawiczek III miejsce. 

  Uczennice wykazały się dużą wiedzą i umiejętnościami z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Szczere gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów!

  E.R.A.W.S

 • Sukcesy na Międzyszkolnym konkursie wiedzy ekologicznej dla klas V-VII

  Sukcesy na Międzyszkolnym konkursie wiedzy ekologicznej dla klas V-VII - Obrazek 1     

              Dnia 7 kwietnia 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Międzyszkolnym konkursie wiedzy ekologicznej dla kl. V-VII pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Ryszarda Brejzy.  Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 4  w Inowrocławiu . Głównym  celem zmagań konkursowych było  popularyzowanie wiedzy z zakresu ekologii i  ochrony środowiska przyrodniczego Ziemi oraz  kształtowanie właściwych postaw wobec środowiska naturalnego.  Uczniowie reprezentujący naszą szkołę odnieśli ogromny sukces, gdyż zostali laureatami, zajmując pierwsze miejsce.

  Laureatami konkursu zostali: Zuzanna Biernat kl. VI, Robert Jańczak kl. VI, Jakub Kędzierski kl. VI.

  Gratulujemy zdolnym uczniom!

     E.R. A.W.S

 • Laureaci konkursu historycznego „Polska Piastów”

  Laureaci konkursu historycznego „Polska Piastów” - Obrazek 1       

    Dnia 14 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowych nr 11 w Inowrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Historyczny pn.: „Polska Piastów”. Uczestnikami konkursu byli Sergiusz Pietrasik, kl. III, Piotr Gancarczyk, kl. III, Szymon Krokos, kl. V i Milena Jędrzejczak, kl. IV. Laureatami konkursu zostali Szymon Krokos z kl. V- I miejsce oraz Milena Jędrzejczak z  kl. IV- wyróżnienie. Uczestnicy konkursy wykazali się bardzo dobrą znajomością historii Polski, interpretacją tekstów źródłowych i opracowań historycznych oraz świetną orientacją na mapie.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

  E.R.;H.M.S.

 • Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

   

   

    Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Historycznego - Obrazek 1

   

             Nasi uczniowie zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla klas I – III,  pn:” Od Mieszka I do Kazimierza III Wielkiego”, który odbył się w Zespole Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy. W tegorocznej edycji konkursu wzięli  udział uczniowie klas III- Dominik Jaworski, Sergiusz Pietrasik – wyróżnienie i Piotr Gancarczyk- III miejsce. Gratulujemy naszym uczniom zmagającym się z testem, tak dużej wiedzy historycznej i życzymy dalszych sukcesów!

   

 • Zuzia o przyrodzie wie dużo....

  14.04.2018

  Zuzia o przyrodzie wie dużo.... - Obrazek 1

   

  Uczennica naszej szkoły Zuzanna Biernat z klasy VI została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Przyrody  organizowanego przez Kujawsko-Pomorskie Kuratorium Oświaty.

  Finałowe zmagania odbyły się 14 kwietnia 2018 r. w Toruniu.

  Uzdolnionej uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

   

 • Dominik - laureatem konkursu przedmiotowego

  06.04.2018