Sukcesy uczniów
2021/2022
Martyna Krzykanowska uzyskała tytuł FINALISTY WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z BIOLOGII organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2021/2022.
Gratulacje!
Martyna Krzykanowska uzyskała tytuł laureata 1 miejsca, natomiast Julia Kilich tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych “Kasper Biologiczny” organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu w roku szkolnym 2021/2022
Gratulacje!
Julia Kilich uzyskała tytuł finalisty, Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych “Kasper Polonistyczny” organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu w roku szkolnym 2021/2022
Gratulacje!
Martyna Krzykanowska uzyskała tytuł laureata 1 miejsca, natomiast Julia Kilich i Aleksandra Jańczak tytuł finalisty Powiatowego Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu w roku szkolnym 2021/2022
Gratulacje!
Martyna Krzykanowska uzyskała tytuł laureata 1 miejsca Powiatowego Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych “ Krew bez tajemnic” organizowanego przez ZSP nr 1 w Inowrocławiu w roku szkolnym 2021/2022
Gratulacje!
SUKCESY UCZNIÓW
ROK SZKOLNY 2021/2022
Klasa 1
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Szymon Musiał
1
II miejsce
Św.Jan Paweł 2 i bł. Kard.S.Wyszyński - SP nr 10
K.Kurtysiak
2.
Maria Łysiak
1
wyróżnienie
Św.Jan Paweł 2 i bł. Kard.S.Wyszyński- SP nr 10
K.Kurtysiak
3.
Maria Łysiak
1
II miejsce
Szkolny konkurs plastyczno- informatyczny
“Jan Kasprowicz - życie i twórczość” - SP nr 10K. Kurtysiak
4.
Maja Kuta
1
I miejsce
Mikołajkowy Festiwal Tańca Towarzyskiego Rudolf.
5.
Maja Kuta
1
II miejsce
Festiwal Pomorza i Kujaw
6.
Maja Kuta
1
I miejsce
Ogólnopolski turniej Tańca Bydgoska Układanka Taneczna BUTek
7.
Lena Wolas
1
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny “Covid 19 # Inowrocław się szczepi”
K.Kurtysiak
8.
Lena Wolas
1
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs na kartkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia
K.Kurtysiak
9.
Kornelia Jurkowska
1
II miejsce
Międzyszkolny Konkurs na kartkę z okazji Świąt Bożego Narodzenia
K.Kurtysiak
10.
Lena Wolas
1
II miejsce
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
K.Kurtysiak
11.
Wanda Szymankiewicz
1
III miejsce
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
K.Kurtysiak
12.
Sebastian Dobrzyński
1
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny "Zaprojektuj breloczek z logo SKO"
K.Kurtysiak
13.
Alicja Koniczyńska
1
II miejsce
Szkolny konkurs plastyczny "Zaprojektuj breloczek z logo SKO"
K.Kurtysiak
14.
Maciej Rolirad
1
I miejsce
Szkolny konkurs plastyczny "Zaprojektuj breloczek z logo SKO"
K.Kurtysiak
15.
Wanda Szymankiewicz
1
wyróżnienie
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
K.Kurtysiak
16.
Maria Holz
1
II miejsce
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
K.Kurtysiak
17.
Natan Kaźmierski
1
I miejsce
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
K.Kurtysiak
18.
Maciej Rolirad
1
I miejsce
Konkurs “Inowrocławski czar dwóch kółek”
T.Znajdek
19.
Hanna Będzitko
1
I miejsce
Konkurs "Inowrocławski czar dwóch kółek”
T.Znajdek
20.
Antoni Nowacki
1
III miejsce
Konkurs "Inowrocławski czar dwóch kółek”
T.Znajdek
Klasa 2
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Jeznach Maja
2
III miejsce
Konkurs ekologiczny “Zrób coś ładnego prawie z niczego”
Wilbik Renata
2
Posadzy Alicja
2
II miejsce
Szkolny konkurs plastyczny “Covid 19 # Inowrocław się szczepi”
Wilbik Renata
3
Wudarek Kacper
2
I miejsce
Szkolny konkurs plastyczny “Św. Jan Paweł II i bł.Kardynał Stefan Wyszyński”
Wilbik Renata
4
Jeznach Maja
2
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny “Św. Jan Paweł II i bł.Kardynał Stefan Wyszyński”
Wilbik Renata
5
Trzebiatowski Bartosz
2
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny “Św. Jan Paweł II i bł.Kardynał Stefan Wyszyński”
Wilbik Renata
6
Jeznach Maja
2
I miejsce
Szkolny konkurs plastyczno- informatyczny
“Jan Kasprowicz- życie i twórczość”Wilbik Renata
7
Szwed Patrycja
2
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczno- informatyczny
“Jan Kasprowicz- życie i twórczość”Wilbik Renata
8
Wudarek Kacper
2
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczno- informatyczny
“Jan Kasprowicz - życie i twórczość”Wilbik Renata
9
Wudarek Kacper
2
I miejsce
Konkurs Ozdób Recyklingowych- Ekochoinka zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury
Wilbik Renata
10
Chmielewska Dominika
2
wyróżnienie
Konkurs Ozdób Recyklingowych- Ekochoinka zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury
Wilbik Renata
11
Szwed Patrycja
2
wyróżnienie
Konkurs Ozdób Recyklingowych- Ekochoinka zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury
Wilbik Renata
12
Jeznach Maja
2
II miejsce
Międzyszkolny konkurs plastyczny „Inowrocław dawniej i dziś – pocztówka”
Wilbik Renata
13
Trzebiatowski Bartosz
2
I miejsce
Szkolny konkurs „Symbol Wielkiej Brytanii”
Wilbik Renata
14
Szwed Patrycja
2
wyróżnienie
XXII Powiatowy Konkurs Plastyczny „Palma wielkanocna”
Wilbik Renata
15
Kapela Edyta
2
II miejsce
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
Wilbik Renata
16
Szwed Patrycja
2
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
Wilbik Renata
17
Posadzy Alicja
2
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
Wilbik Renata
18
Olszewski Krzysztof
2
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
Wilbik Renata
19
Trzebiatowski Bartosz
2
wyróżnienie
Konkurs plastyczno- informatyczny „Dzień Bezpiecznego Internetu”
Wilbik Renata
20
Jeznach Maja
2
wyróżnienie
Konkurs plastyczno- informatyczny „Dzień Bezpiecznego Internetu”
Wilbik Renata
21
Rolirad Aleksandra
2
wyróżnienie
Konkurs plastyczno- informatyczny „Dzień Bezpiecznego Internetu”
Wilbik Renata
22
Szwed Patrycja
2
wyróżnienie
Konkurs plastyczno- informatyczny „Dzień Bezpiecznego Internetu”
Wilbik Renata
23
Wudarek Kacper
2
wyróżnienie
Konkurs plastyczno- informatyczny „Dzień Bezpiecznego Internetu”
Wilbik Renata
24
Szwed Patrycja
2
I miejsce
Szkolny konkurs plastyczny "Zaprojektuj breloczek z logo SKO"
Wilbik Renata
25
Wudarek Kacper
2
II miejsce
Szkolny konkurs plastyczny "Zaprojektuj breloczek z logo SKO"
Wilbik Renata
26
Jeznach Maja
2
III miejsce
Szkolny konkurs plastyczny "Zaprojektuj breloczek z logo SKO"
Wilbik Renata
27
Zofia Bialik
2
I miejsce
Konkurs recytatorski "Poetyckie Gryzmoły czyli wiersze Doroty Gellner" zorganizowany przez Filię nr 1 Biblioteki Miejskiej w Inowrocławiu
Wilbik Renata
28
Wudarek Kacper
2
I miejsce
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
Wilbik Renata
29
Jeznach Maja
2
II miejsce
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
Wilbik Renata
30
Szwed Patrycja
2
III miejsce
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
Wilbik Renata
Bartoszewska Liliana
2
II miejsce
Zawody rowerowe “Inowrocławski Czar Dwóch Kółek 2022”
Wilbik Renata
Klasa 3
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Kuta Natalia
3
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczno- informatyczny
“Jan Kasprowicz - życie i twórczość” SP 10Hanna Miler-Slawiczek
2.
Lena Polewska
3
wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs Plastyczno - Literacki "Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie". Konkurs zorganizowało Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych z Poznania we współpracy z Fundacją "Trzeźwy umysł"
Hanna Miler-Slawiczek
3.
Zofia Pawłowska
3
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny “Covid 19 # Inowrocław się szczepi”
Hanna Miler-Slawiczek
4.
Zofia Pawłowska
3
III miejsce
Św.Jan Paweł 2 i bł. Kard.S.Wyszyński - SP nr 10
Hanna Miler-Slawiczek
5.
Wiktoria Tabaczyńska
3
wyróżnienie
Konkurs recytatorski "Poetyckie Gryzmoły czyli wiersze Doroty Gellner" zorganizowany przez Filię nr 1 Biblioteki Miejskiej w Inowrocławiu
Hanna Miler-Slawiczek
6.
Lena Kubczak
3
I miejsce
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
Hanna Miler-Slawiczek
7.
Jan Szymankiewicz
3
II miejsce
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
Hanna Miler-Slawiczek
8.
Zofia Pawłowska
3
III miejsce
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
Hanna Miler-Slawiczek
9.
Filip Ziółkowski
3
wyróżnienie
Konkurs plastyczny pn.: „POLSKA MOJA OJCZYZNA”.
Hanna Miler-Slawiczek
10.
Lena Kubczak
3
III miejsce
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
Hanna Miler-Slawiczek
11.
Laura Sieradzka
3
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
Hanna Miler-Slawiczek
12.
Antonina Frankowska
3
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
Hanna Miler-Slawiczek
13.
Hanna Cichocka
3
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”
Hanna Miler-Slawiczek
14.
Ksawery Matyszczak
3
IV miejsce
Międzyszkolny konkurs informatyczny „Bezpieczeństwo w sieci”
Hanna Miler-Slawiczek
15.
Natalia Kuta
3
I miejsce
Międzyszkolny Konkurs Wiedzowy “Pomysł na witaminkę-zdrowo jem więcej wiem”
Hanna Miler-Slawiczek
16.
Wiktoria Tabaczyńska
3
II miejsce
Międzyszkolny Konkurs Wiedzowy “Pomysł na witaminkę-zdrowo jem więcej wiem”
Hanna Miler-Slawiczek
Klasa 4
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1.
Kaźmierski Igor
4
I miejsce
Szkolny konkurs plastyczno- informatyczny
“Jan Kasprowicz - życie i twórczość” SP 10Katarzyna Glanc-
Nawrocka2.
Trzebiatowski Wojciech
4
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny “Covid 19 # Inowrocław się szczepi”
Mirosława Lewandowska
3.
Śmiłowski Oskar
4
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny “Św. Jan Paweł II i bł.Kardynał Stefan Wyszyński”
Agnieszka Ziętara
4.
Zdziarska Maja
4
II miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
ZSI w Inowrocławiu
Anna Witecka-Słomion
5
Kasperkowiak Magdalena
4
III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
ZSI w Inowrocławiu
Anna Witecka-Słomion
6
Śmiłowski Oskar
4
III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny
ZSI w Inowrocławiu
Anna Witecka-Słomion
7.
Kaźmierski Igor
4
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs “Bezpieczeństwo w Internecie”
Sklep komputerowy “Pewny Sprzęt” B.Stanisz
Katarzyna Glanc-Nawrocka
8
Kaźmierski Igor
4
II miejsce
Konkurs szkolny “Symbole Wielkiej Brytanii”
Ewa Woźniak
9.
Trzebiatowski Wojciech
4
wyróżnienie
XXII Powiatowy Konkurs Plastyczny “Palma Wielkanocna” (organizator MDK w Inowrocławiu)
Katarzyna Glanc-Nawrocka
10.
Kasperkowiak
Magdalena
4
wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Renata Wiktorowicz
11.
Śmiłowski Oskar
4
wyróżnienie
Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny
Renata Wiktorowicz
12.
Janeczek Franciszek
4
I miejsce
Zawody sportowe “Inowrocławski czar dwóch kółek”
Tomasz Znajdek
13.
Karina Latańska
4
II miejsce
Zawody sportowe “Inowrocławski czar dwóch kółek”
Tomasz Znajdek
Klasa 5
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Antoni
Stępniewski
5
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny “Covid 19 # Inowrocław się szczepi”
Mirosława Lewandowska
2.
Michalina Gładysz
5
II miejsce
Szkolny konkurs plastyczno - informatyczny
“Jan Kasprowicz - życie i twórczość” - SP nr 10Anna Witecka-Słomion
3.
Antoni
Stępniewski
5
I miejsce
Międzyszkolny konkurs poetycko-plastyczny Kujawy. Mój świat i ... Jana Kasprowicza - SP 10 Inowrocław
Mirosława Lewandowska
4
Aleksander Sienkiewicz
5
V miejsce
Międzyszkolny Konkurs “Bezpieczeństwo w Internecie”
Sklep komputerowy “Pewny Sprzęt” B.Stanisz
Anna Witecka-Słomion
5.
Kaszak Judyta
5
I miejsce
Piastowski Festiwal Biegowy
OSiR w Inowrocławiu
Tomasz Znajdek
6
Antoni Stepniewski
5
I miejsce
Zawody rowerowe “Inowrocławski Czar Dwóch Kółek 2022”
Tomasz Znajdek
7.
Kaszak Judyta
5
IV miejsce
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Lekkoatletyce – Bieg na 800m
Tomasz Znajdek
Klasa 6
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1.
Jeznach Fabian
6
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny “Covid 19 # Inowrocław się szczepi”
Mirosława Lewandowska
2.
Drużynowo:
Weronika Głowacka
Fabian Jeznach
Jakub Kaliski
Alan Sylwestruk
Amelia Szczypecka
6
wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs ENGLISH CHAMPION
SP14
Ewa Woźniak
Anna Witecka-Słomion
3.
Bilenda Antoni
6
II miejsce
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Lekkoatletyce - rzut piłeczką palantową
Tomasz Znajdek
4
Bilenda Antoni
6
II miejsce
Zawody rowerowe “Inowrocławski Czar Dwóch Kółek 2022”
Tomasz Znajdek
5
Głowacka Weronika
6
I miejsce
Zawody rowerowe “Inowrocławski Czar Dwóch Kółek 2022”
Tomasz Znajdek
Szczypecka Amelia
6
III miejsce
Zawody rowerowe “Inowrocławski Czar Dwóch Kółek 2022”
Tomasz Znajdek
7
Jeznach Fabian
6
Wyróżnienie
Konkurs plastyczny “Inowrocławski Czar Dwóch Kółek 2022”
Mirosława Lewandowska
Klasa 7
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Lewandowski Oliwier
7
II miejsce
Zawody rowerowe “Inowrocławski Czar Dwóch Kółek 2022”
Tomasz Znajdek
2
Polewski Jan
7
wyróżnienie
Szkolny konkurs plastyczny “Covid 19 # Inowrocław się szczepi”
Mirosława Lewandowska
Klasa 8
L.p
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Krzykanowska
Martyna
8
Finalistka
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Anna Witecka-Słomion
2
Krzykanowska
Martyna
8
Laureatka 1 miejsca
Powiatowy Konkurs z Biologii dla uczniów szkół podstawowych
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Anna Witecka-Słomion
3
Kilich Julia
8
Finalistka
Powiatowy Konkurs z Biologii dla uczniów szkół podstawowych
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Anna Witecka-Słomion
4
Jańczak Aleksandra
8
Finalistka
Powiatowy Konkurs z Biologii dla uczniów szkół podstawowych
II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Anna Witecka-Słomion
5
Krzykanowska Martyna
8
Laureatka 1 miejsca
Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów szkół podstawowych “Kasper Biologiczny”
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Anna Witecka-Słomion
6
Kilich Julia
8
Finalistka
Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów szkół podstawowych “Kasper Biologiczny”
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Anna Witecka-Słomion
7
Kilich Julia
8
Finalistka
Wojewódzki Konkurs z Biologii dla uczniów szkół podstawowych “Kasper Polonistyczny”
I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu
Beata Świtalska
8
Krzykanowska Martyna
8
Laureatka 1 miejsca
Powiatowy Konkurs Biologiczny “Krew bez tajemnic”
ZSP nr 1 w Inowrocławiu
Anna Witecka-Słomion
9
Krzykanowska Martyna
8
I miejsce
Międzyszkolny Konkurs Prozdrowotno-Ekologiczny “Człowiek a Środowisko” SP5
Anna Witecka-Słomion
10
Jańczak Aleksandra
8
III miejsce
Międzyszkolny Konkurs Prozdrowotno-Ekologiczny “Człowiek a Środowisko” SP 5
Anna Witecka-Słomion
11
Kilich Julia
8
Wyróżnienie
Międzyszkolny Konkurs Prozdrowotno-Ekologiczny “Człowiek a Środowisko” SP5
Anna Witecka-Słomion
12
Jańczak Aleksandra
8
III miejsce
Szkolny konkurs plastyczno- informatyczny
“Jan Kasprowicz - życie i twórczość”Małgorzata Marcjan
13
Krzysztof Bilenda
8
I miejsce
Inowrocławski Marsz na Orientację
Oddział PTTK w Inowrocławiu
Małgorzata Marcjan
14
Kacper Pawłowski
8
II miejsce
Inowrocławski Marsz na Orientację
Oddział PTTK w Inowrocławiu
Małgorzata Marcjan
15
Jan Wudarek
8
III miejsce
Inowrocławski Marsz na Orientację
Oddział PTTK w Inowrocławiu
Małgorzata Marcjan
2021/2022
Stypendystka projektu "Humaniści na start"
-
W ramach projektu pn.: „Humaniści na start”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, uczennica klasy VIII Aleksandra Slawiczek została tegoroczną stypendystką za wybitne osiągnięcia edukacyjne: uzyskanie wysokich ocen w zakresie nauk humanistycznych oraz liczne sukcesy w konkursach przedmiotowych i olimpiadach. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż Aleksandra Slawiczek jest jedną z nielicznych uczennic w naszym mieście, która zdobyła stypendium. Opiekunem dydaktycznym uczennicy jest Pani Beata Świtalska.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
2020/2021
SUKCESY UCZNIÓW W KONKURSACH I ZAWODACH
NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM,WOJEWÓDZKIM,POWIATOWYM,
MIEDZYSZKOLNYM I SZKOLNYM
W ROKU SZKOLNYM 2020 / 2021
Oddział „0”
L.P
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Oddział „O”
0
Nagroda, wyróżnienie
Szkolne przygody Gangu Fajniaków,
troska o środowisko naturalne.
Katarzyna Nowowiejska
2
Julia Milanowska
0
I miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Wiosna”
Jagoda Szubarga, Katarzyna Nowowiejska
Klasa 1
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1.
Bartoszewska Lilianna
1
II miejsce
Nadgoplański Park Tysiąclecia pn.:” Dlaczego warto chronić?”.
Wilbik Renata
2.
Kacper Wudarek
1
I miejsce
Międzyszkolny konkurs plastyczny “Magia świąt Bożego Narodzenia”
Wilbik Renata
3.
Bartosz Trzebiatowski
1
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs plastyczny “Magia świąt Bożego Narodzenia”
Wilbik Renata
4
Wojciech Borowiak
1
I miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Polska moja Ojczyzna”
Wilbik Renata
5
Zofia Bialik
1
II miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Polska moja Ojczyzna”
Wilbik Renata
6
Kacper Wudarek
1
II miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Polska moja Ojczyzna”
Wilbik Renata
8
Patryk Będzitko
1
wyróżnienie
Szkolny Konkurs Plastyczny “Polska moja Ojczyzna”
Wilbik Renata
9.
Patrycja Szwed
1
II miejsce
I Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “My kochamy las, las kocha nas “ pod hasłem “Mieszkańcy naszych lasów”
Wilbik Renata
10
Kacper Wudarek
1
III miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Wiosna”
Wilbik Renata
Klasa 2
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Polewska Lena
2
III miejsce
Międzyszkolny konkurs ekologiczny “Zrób coś ładnego, prawie z niczego”
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza
w Inowrocławiu – Filia nr 1Glanc-Nawrocka Katarzyna
2
Kłos Konrad
2
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs ekologiczny “Zrób coś ładnego, prawie z niczego”
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza
w Inowrocławiu – Filia nr 1Glanc-Nawrocka Katarzyna
3
Ziółkowski Filip
2
wyróżnienie
Międzyszkolny konkurs ekologiczny “Zrób coś ładnego, prawie z niczego”
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza
w Inowrocławiu – Filia nr 1Glanc-Nawrocka Katarzyna
4
Ziółkowski Filip
2
wyróżnienie
„Eko-budka”
Nadgoplański Park Tysiąclecia w Kruszwicy
H. Miler-Slawiczek
5
Kurant Hubert
2
wyróżnienie
„Eko-budka”
Nadgoplański Park Tysiąclecia w Kruszwicy
H. Miler-Slawiczek
6
Kłos Konrad
2
II miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Wiosna”
Glanc-Nawrocka Katarzyna
7
Pawłowska Zofia
2
III miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny - “Pisanka Wielkanocna”
H. Miler-Slawiczek
8
Pawłowska Zofia
2
I miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Polska moja Ojczyzna
H. Miler-Slawiczek
K. Glanc-Nawrocka
9
Kłos Konrad
2
II miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Polska moja Ojczyzna
H. Miler-Slawiczek
K. Glanc-Nawrocka
10
Kurant Hubert
2
III miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Polska moja Ojczyzna
H. Miler-Slawiczek
K. Glanc-Nawrocka
Klasa 3
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Janeczek Franciszek
3
I miejsce
Międzyszkolny konkurs ekologiczny “Zrób coś ładnego, prawie z niczego”
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza
w Inowrocławiu – Filia nr 1Glanc-Nawrocka Katarzyna
2
Trzebiatowski Wojciech
3
II miejsce
Międzyszkolny konkurs ekologiczny “Zrób coś ładnego, prawie z niczego”
Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza
w Inowrocławiu – Filia nr 1Glanc-Nawrocka
3
Jakub Wolas
3
wyróżnienie
„Eko-budka”
Nadgoplański Park Tysiąclecia w Kruszwicy
K.Kurtysiak
4
Kasperkowiak
Magdalena
3
wyróżnienie
“Eko-budka”
Nadgoplański Park Tysiąclecia w Kruszwicy
K.Kurtysiak
5
Wolas Jakub
3
wyróżnienie
Konkurs literacko-plastyczny”Kujawy- Mój świat i …Jana Kasprowicza”
SP10
K.Kurtysiak
6
Kaźmierski Igor
3
wyróżnienie
Konkurs plastyczny – kartka świąteczna
K.Kurtysiak
7
Paszek Natalia
3
wyróżnienie
Konkurs plastyczny – kartka świąteczna
K.Kurtysiak
8
Klasa 3
1 miejsce
Ziarenka dobra- Dzieci Planecie Ziemi-ogólnopolski projekt
K.Kurtysiak
9
Lewandowski-Bednarek Krzysztof
3
3 miejsce
Konkurs plastyczny "Polska - moja ojczyzna"
K.Glanc-Nawrocka
K.Kurtysiak
10
Paszek Natalia
3
1 miejsce
Konkurs plastyczny "Polska - moja ojczyzna"
K.Glanc-Nawrocka
K.Kurtysiak
11
Latańska Karina
3
2 miejsce
Konkurs plastyczny "Polska - moja ojczyzna"
K.Glanc-Nawrocka
K.Kurtysiak
12
Kasperkowiak Magdalena
3
wyróżnienie
Konkurs plastyczny -”Pisanka wielkanocna”
K. Kurtysiak
13
Trzebiatowski Wojciech
3
wyróżnienie
Konkurs plastyczny -”Pisanka wielkanocna”
K. Kurtysiak
14
Kasperkowiak Magdalena
3
II miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Wiosna”
K.Glanc-Nawrocka
15
Kasperkowiak Magdalena
3
laureatka
Międzyszkolny Konkurs „Szlak Piastowski w miniaturze”
Biblioteka Miejska w Inowrocławiu
K. Kurtysiak
Klasa 4
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Stępniewski
Antoni
4
wyróżnienie
Konkurs literacko - plastyczny “Kujawy - Mój świat i… Jana Kasprowicza”
SP 10
Ewa Kołodziej
2
Stępniewski
Antoni
4
wyróżnienie
Konkurs wiedzy ekologicznej dla klas V-VI “Z ekologią na Ty”
Anna Witecka-Słomion
3
Stępniewski
Antoni
4
wyróżnienie
Konkurs na ulotkę “Oszczędzaj wodę”
Anna Witecka-Słomion
4
Gładysz
Michalina
4
I miejsce
Konkurs wiedzy ekologicznej dla klas V-VI “Z ekologią na Ty”
Anna Witecka-Słomion
5
Gładysz
Michalina
4
III miejsce
Konkurs na ulotkę “Oszczędzaj wodę”
Anna Witecka-Słomion
6
Modrzejewski
Aleksander
4
III miejsce
Konkurs wiedzy ekologicznej dla klas V-VI “Z ekologią na Ty”
Anna Witecka-Słomion
7
Owsianikow
Aneta
4
wyróżnienie
Konkurs na ulotkę “Oszczędzaj wodę”
Anna Witecka-Słomion
8
Gładysz Michalina
4
III miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Wiosna”
Ewa Kołodziej
Klasa 5
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Sroczyńska Aleksandra
5
2
Konkurs literacko-plastyczny ”Kujawy- Mój świat i …Jana Kasprowicza”
SP10
Anna Michałowska
2
Wypijewska
Julia
5
wyróżnienie
Konkurs literacko-plastyczny ”Kujawy- Mój świat i …Jana Kasprowicza”
SP10
Ewa Kołodziej
3
Wypijewska Julia
5
wyróżnienie
Konkurs na ulotkę “Oszczędzaj wodę”
Anna Witecka-Słomion
4
Pakulska Olga
5
III miejsce
Konkurs wiedzy ekologicznej dla klas V-VI “Z ekologią na Ty”
Anna Witecka-Słomion
5
Królikowska Dorota
5
II miejsce
Konkurs wiedzy ekologicznej dla klas V-VI “Z ekologią na Ty”
Anna Witecka-Słomion
6
Szczypecka Amelia
5
wyróżnienie
Konkurs wiedzy ekologicznej dla klas V-VI “Z ekologią na Ty”
Anna Witecka-Słomion
Klasa 7
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Slawiczek Aleksandra
Kl. 7
laureatka
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Beata Świtalska
2.
Slawiczek Aleksandra
kl. 7
zakwalifikowanie się do ustnej części zawodów okręgowych
II etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych
MEN, Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk
Beata Świtalska
4
Slawiczek Aleksandra
kl. 7
I miejsce
Konkurs na ulotkę “Oszczędzaj wodę”
Anna Witecka-Słomion
4.
Chełminiak Jędrzej
kl 7
III miejsce
Konkurs literacko - plastyczny ”Mój świat i … Jana Kasprowicza”
SP 10
Ewa Kołodziej
5
Chełminiak Jędrzej
kl 7
III miejsce
Konkurs na ulotkę “Oszczędzaj wodę”
Anna Witecka-Słomion
6
Wudarek Jan
kl.7
II miejsce
Konkurs na ulotkę “Oszczędzaj wodę”
Anna Witecka-Słomion
7
Kilich Julia
kl.7
I miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Wiosna”
Ewa Kołodziej
8
Pawłowski Kacper
kl.7
II miejsce
Szkolny Konkurs Plastyczny “Wiosna”
Ewa Kołodziej
Klasa 8
Nazwisko i imię ucznia
Klasa
Osiągnięcie
Nazwa konkursów/zawodów i organizator
Nauczyciel opiekun
1
Krokos Szymon
Kl. 8
finalista
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy
Renata Wiktorowicz
2
Krokos Szymon
kl. 8
zakwalifikowanie się do ustnej części zawodów okręgowych
II etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych
MEN, Instytut Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk
Grażyna Jaśniowska
3
Nawrocki Antoni
kl.8
finalista
Wojewódzki konkurs “Kasper Biologiczny”
Anna Witecka-Słomion
4
Pakulski Hubert
kl.8
wyróżnienie
Konkurs na ulotkę “Oszczędzaj wodę”
Anna Witecka-Słomion
Antoni Nawrocki uzyskał tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu z Biologii dla uczniów szkół podstawowych “Kasper Biologiczny” organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu w roku szkolnym 2020/2021
Gratulacje!
Zdolna uczennica Aleksandra Slawiczek uzyskała zaszczytny tytuł LAUREATA WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA POLSKIEGO organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2020/2021.
Gratulacje!
2019/2020
Zdolna uczennica z SP10 w finale 3 konkursów przedmiotowych
Uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 w Inowrocławiu – Zuzanna Biernat z kl. VIII jako jedyna w powiecie inowrocławskim pomyślnie pokonała 3 etapy rejonowych kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych. Dzięki wysokim wynikom dotarła do etapu wojewódzkiego. Już w lutym i marcu walczyć będzie o tytuł laureata z biologii, chemii i geografii.
Zuzi składamy gratulacje i trzymamy kciuki za sukcesy w etapie wojewódzkim!Prymusi w SP10 Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 m. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu – Zuzanna Biernat z kl. VIII oraz Szymon Krokos z kl. VII za wybitne osiągnięcia edukacyjne zostali tegorocznymi stypendystami projektu "Prymus Pomorza i Kujaw" realizowanego przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko Pomorskiego w Toruniu. Zdolni uczniowie będą realizowali indywidualny plan rozwoju edukacyjnego w roku 2019/2020. Gratulujemy sukcesów w nauce i przyznanego stypendium!
2018/2019
Zdolni uczniowie z SP 10 w finale konkursów przedmiotowych!
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu – Zuzanna Biernat z kl. VII oraz Dominik Miś z kl. VIII pomyślnie pokonali etap rejonowy kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. Dzięki wysokim wynikom dotarli do etapu wojewódzkiego. Już w lutym walczyć będą o tytuł laureatów: Zuzanna Biernat - z biologii, geografii i matematyki, a Dominik Miś - z języka angielskiego.
Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Zuzanna Biernat zakwalifikowała się aż do trzech konkursów przedmiotowych, natomiast Dominik Miś jest jedynym uczniem w naszym mieście, który zakwalifikował się do konkursu przedmiotowego z języka angielskiego.
Uczniom składamy gratulacje i trzymamy kciuki za sukces w etapie wojewódzkim!
2017/2018
GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W dniu 28 maja 2018 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych z rejonu bydgoskiego, organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018.
Podczas gali kurator oświaty Marek Gralik wręczył laureatom dyplomy, pamiątkowe statuetki oraz podziękował nauczycielom i rodzicom za stworzenie godnych warunków swoim dzieciom.
W bieżącym roku szkolnym tytułem laureata może poszczycić się Zuzanna Biernat, uczennica klasy VI – laureatka konkursu przedmiotowego z przyrody oraz Dominik Miś, uczeń klasy VII - laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego. Był to wyjątkowy dzień dla dwojga uczniów naszej szkoły, ich rodziców oraz opiekunów.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!
Brawo Zuzia i Wiktoria
W sobotę (2 grudnia) w Saloniku Literacko-Artystycznym odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Interpretacji Aktorskiej pt. „I Ty możesz stać się...”.
Uczennice: Zuzanna Biernat i Wiktoria Małachowska wystąpiły przed jury w składzie: Małgorzata Wojciechowska (animatorka kultury), Mieczysław Franaszek (aktor), Paweł Gilewski (aktor) i zaprezentowały swoje interpretacje wybranych fragmentów prozy Josepha Conrada.
Zuzanna Biernat z klasy VI otrzymała wyróżnienie. Warto zauważyć, że Zuzanna dotrzymała kroku starszym koleżankom z II i III LO, które zajęły drugie i trzecie miejsce, podczas gdy jury nie przyznało miejsca pierwszego. Brawo Dziewczęta!!!!!Brawo Alan!!!
W sobotę 21 października w Szkole Podstawowej nr 16 w Inowrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej. Naszą szkolę reprezentowali uczniowie: Helena Stajkowska z klasy III oraz Martyna Krzykanowska z klasy IV i Alan Jeziorowski z Klasy V. Za recytację wiersza „Nie smok lecz dinozaur” J. Snopek Stefaniak otrzymał wyróżnienie.
Gratulacje
8 października 2017 roku uczennica klasy trzeciej znalazła się wśród innych dzieci wprowadzających piłkarzy na Stadionie Narodowym na mecz Polski z Czarnogórą w eliminacjach mistrzostw świata 2018 w grupie E. Julka z wielką radością i dumą wprowadziła na murawę stadionu Jakuba Błaszczykowskiego znanego piłkarza Reprezentacji Polski. Było to bardzo ważne wydarzenie dla małej dziewczynki o wielkim sercu do piłki nożnej, dlatego szczerze gratulujemy takiego sukcesu. Potwierdza to, że marzenia się spełniają.
-