• Czytam z klasą lekturki spod chmurki

"Czytam z klasą lekturki spod chmurki"-"Poznajemy małą chmurkę"                       - ogólnopolski projekt w klasie drugiej rok 2019/2020

Klasa druga w tym roku szkolnym realizowała ogólnopolski projekt – innowację pedagogiczną pt. „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”. Jej autorem jest Honorata Szanecka.Dzieci zrealizowały zadania w trzech modułach, czytając kolejne  lektury: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”,  „O psie, który jeździł koleją”„Detektyw Pozytywka”Za swoją pracę uczniowie otrzymali dyplom. Koordynatorką projektu jest Pani Katarzyna Kurtysiak.

"Czytam z klasą lekturki spod chmurki" -EkoLogiczna"

-międzynarodowy projekt w klasie trzeciej rok 2020/2021

Klasa trzecia w tym roku szkolnym realizowała ogólnopolski projekt – innowację pedagogiczną pt. „Czytam z klasą lekturki spod chmurki- wersja " EkoLogiczna". Jej autorem jest Honorata Szanecka. Dzieci zrealizowały zadania w trzech modułach, czytając kolejne  lektury: „Kapelusz pani Wrony", "Zagubiona w śniegu", "Afryka Kazika"Za swoją pracę uczniowie otrzymali dyplom. Koordynatorką projektu jest Pani Katarzyna Kurtysiak.

"Czytam z klasą lekturki spod chmurki"-"Poznajemy zawody"                       - miedzynarodowy projekt w klasie pierwszej rok 2021/2022

Klasa pierwsza w tym roku szkolnym realizuje ogólnopolski projekt – innowację pedagogiczną pt. „Czytam z klasą lekturki spod chmurki- Poznajemy zawody”. Jej autorem jest Honorata Szanecka. Dzieci zrealizują zadania w trzech modułach, czytając kolejne  lektury: „Pilot i ja", "Jak Wojtek został strażakiem", "Rany Julek - o tym jak Julian Tuwim zostałn poetą"

"Czytam z klasą lekturki spod chmurki"-"Podróżowanie przez czytanie"                       - miedzynarodowy projekt w klasie drugiej rok 2022/2023

Klasa drugaw tym roku szkolnym realizuje ogólnopolski projekt – innowację pedagogiczną pt. „Czytam z klasą lekturki spod chmurki- Podrózowanie przez czytanie”. Jej autorem jest Honorata Szanecka. Dzieci zrealizują zadania w trzech modułach, czytając kolejne  lektury: „Lolek- otym jak Karol Wojtyła zostal papieżem", "O psie, który jeździł koleją", "Afryka Kazika".