• Strona główna
  • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
  • Projekty i programy
        • Sukcesy 2013/2014

        • 1. Konkurs na hasło promujące Dzień bez Samochodu

          24 września 2013r.

          Organizator: Wydział Gospodarki Komunalnej, Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Inowrocławia

          II miejsce – SP10

           

          2. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny„ Twórczość Juliana Tuwima – słowem i pędzlem malowana”

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

           

          I miejsce: Kacper Pawłowski – klasa 0

          Wyróżnienia :  Aleksandra Jańczak – klasa 0, Izabela Konarska – klasa 2

           

          3. Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo – misyjnej ,, Podróże przez kontynenty”- Afryka - II edycja

          26 października 2013 r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          I miejsce:  Pacanowska Aleksandra – kl.6

          II miejsce: Nowak Radosław  – kl.6

                             Urbańska Joanna – kl.6

           

          4. Indywidualne mistrzostwa Miasta w tenisie stołowym

          30 października 2013 r.- Hala Widowiskowo - Sportowa

          Organizator: Wydział Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Inowrocławia

          DZIEWCZĘTA

          III miejsce – Weronika Cichocka – kl.5

          CHŁOPCY

          III miejsce – Przemysław Górny – kl.6

          Zawodnicy reprezentujący szkołę: Weronika Cichocka, Przemysław Górny, Krzysztof Kucharski

           

          5. Szkolny konkurs plastyczny „Zakładka do książki”

          Klasa I

          I  miejsce : Katarzyna Walczak

          II miejsce:  Julita Wiącek i Adam Nowak

          III miejsce : Aleksander Kwapich

          Klasa II i III

          I  miejsce : Jakub Adamski – kl.3

          II miejsce:  Izabela Konarska – kl.2, Aleksandra Zimmer – kl.3

          III miejsce:  Martyna Łukomska – kl.2

          Wyróżnienie : Dorota Rolirad – kl.3

           

          6. Szkolny  konkurs dla klas IV – VI na wykonanie  plakatu zachęcającego do korzystania z biblioteki i czytania książek.

          I miejsce : Hubert Molenda i Aleksander Bartoszak (kl. 4)

          II miejsce : Damian Gąsiorowski, Jakub Szczepuła, Filip Śliwiński (kl. 4)

          III miejsce : Alicja Miler i Klaudia Fiutak (kl.4)

          Wyróżnienie : Dominika Kostuch (kl.5)

           

          7. Szkolny konkurs „Czy znasz wiersze Juliana Tuwima?”

          23.10.2013r.

          Organizator: biblioteka szkolna

          klasa I

          I miejsce – Szymon Krokos

          II miejsce – Wiktoria Kaliska

          III miejsce – Nina Jamiołkowska

          klasa II

          I miejsce – Karol Jóźwiak oraz Jakub Kędzierski

          klasy III, IV, VI,

          I miejsce – Roksana Oczki (kl. 4)

          II miejsce – Dominika Kostuch (kl. 6) oraz Jakub Adamski (kl. 3)

          III miejsce – Karolina Jagielska (kl. 3)

           

          8.Konkurs wojewódzki dla piąto- i szóstoklasistów List do ojca

          Organizator:  Komisja Rodziny i Polityki Społecznej Senatu RP oraz zespół Tato.Net Fundacji im. Cyryla Metodego

          Wyróżnienie: Bartłomiej Łukomski i Joanna Smykkl.5

          SP 10 otrzymała wyróżnienie za wzięcie licznego udziału w konkursie.

           

          9. Międzyszkolny konkurs poetycki „Mój świat i …Jana Kasprowicza

          2.12.2013r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          Kategoria poezja, grupa wiekowa: uczniowie klas III – IV

          1 miejsce –Alicja Miler, kl. 4, za wiersz pt. „Matka”

          2 miejsce –Marta Zielińska, kl. 4, za wiersz pt. „Kujawiak”

          Wyróżnienie:

          – Aleksander Bartoszak kl. 4,  za wiersz „Mały kogucik”,

          Kategoria poezja, grupa wiekowa: uczniowie klas V – VI

           Wyróżnienia:

          –  Aleksandra Pacanowska kl. 6, za  wiersz „Mały kogucik”,

          –  Zuzanna Borowicz kl. 5, za wiersz „Mój świat”,

          –  Jakub Jamroży, za wiersz pt. „Mróz”.

           

          10. Konkurs plastyczny pn.: " Reaguj na przemoc!"

          Organizator: Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień

          III miejsce - Radek Nowak kl.6

          Wyróżnienia: Hubert Pakulski  kl.1, Aleksander Kwapich  kl.1

           

          11. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pod hasłem " Lokomotywa, Słoń Trąbalski, Ptasie Radio..." w ramach Roku Juliana Tuwima

          Organizator: Gimnazjum nr 1 im. św.Wojciecha

          II miejsce Oskar Fiutak kl.6, Dominika Kostuch kl.6

          III miejsce Przemysław Górny kl.6

          Wyróżnienia: Weronika Leszczyńska kl.6 ,Joanna Urbańska kl.6, Krzysztof Kucharski kl.6

           

          12. Szkolny konkurs plastyczny pn. " I kudłate i łaciate"

          Laureaci I miejsca - Katarzyna Walczak kl.1 ,Izabela Konarska kl.2 ,Martyna Łukomska kl., Jakub Adamski kl.3, Agata Rolirad kl.3

           

          13. Konkurs ekologiczny " Zrób coś ładnego prawie z niczego"

          Organizator: Biblioteka Miejska - Filię nr 1

          III miejsce - Martyna Łukomska kl.3 

          Wyróżnienia: Karolina Jagielska kl. 3, Kacper Walczak kl.3

           

          14.Szkolne konkursy w ramach " Światowego Dnia Pluszowego Misia"

            Konkurs plastyczny " Rodzinny portret rodziny misia" w ramach

           " Światowego Dnia Pluszowego Misia"

          I miejsce - Kacper Pawłowski kl.0

          II miejsce - Julia Kilich kl.0

          III miejsce - Agata Jamrozy kl.0

          Wyróżnienie: Adam Osiński kl.0

           

          Konkurs recytatorski " Strofy o misiu"

          I miejsce - Julita Wiącek kl.1

          II miejsce - Wiktoria Kaliska - kl.1

          III miejsce - Hubert Pakulski –kl.1

          Wyróżnienia: Katarzyna Walczak, Jakub Wypijewski - kl.1

           

          Konkurs plastyczno- literacki " Laurka dla misia"

          I miejsce - Zuzanna Biernat -  kl.2

          II miejsce - Alicja Poszwa – kl.2

          III miejsce - Izabela Konarska – kl.2

          Wyróżnienie: Hubert Maćkowiak – kl.2

           

          Konkurs literacki na najciekawszy list do misia " Kochany misiu"

          I miejsce Agata Rolirad kl.3

          II miejsce Dominik Miś kl.3

          III miejsce Jakub Adamski kl.3

          Wyróżnienie: Dawid Posadzy kl.3

           

          15. Szkolny konkurs plastyczny " Jedz smacznie, żyj zdrowo"

          Klasy 0-1

          I miejsce - Katarzyna Walczak kl.1

          II miejsce - Oliwier Lewandowski kl.O

          III miejsce - Szymon Krokos kl.1

          Wyróżnienie: Zofia Michalska kl.

          Klasy 2-3

          I miejsce - Dorota Rolirad kl.3

          II miejsce - Izabela Konarska kl.2

          III miejsce - Martyna Łukomska kl.3

          Wyróżnienie: Karol Jóźwiak kl.2

          kl.4-6

          I miejsce - Julia Pakulska kl.5

          II miejsce - Apolonia Nowak kl.6

          III miejsce - Zuzanna Borowicz kl.5

          Wyróżnienie: Bartłomiej Łukomski kl.5

           

          16. Międzyszkolny Konkurs Antynikotynowy

          Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu

          Wyróżnienie: Alicja Poszwa kl.2

           

          17.Szkolny konkurs plastyczny z okazji Dnia Patrona Szkoły

          Klasy 1-3

          I miejsce - Szymon Krokos kl.1

          II miejsce – Jakub Kędzierski kl.2

          III miejsce – Agata Rolirad kl.3

          Wyróżnienie – Wiktor Matuszkiewicz kl.3

           

          Klasy 4 - 6

          I miejsce – Roksana Oczki kl.4

          II miejsce – Radek Nowak kl.6

          III miejsce – Julia Pakulska –kl.5

          Wyróżnienie – Klaudia Fiutak kl.4

           

          18. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Szopka Bożonarodzeniowa

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr2 im Panny Maryi

          II miejsce -  Przemysław Górny kl.6

           

          19. Konkurs Plastyczny " Penetracja wyobraźni"

          Organizator: Klub KSM KOPERNIK

           I miejsce -  Martyn Łukomska kl.3

          II miejsce - Julita Wiącek kl.1

          III miejsce - Agata Rolirad kl.3

          Wyróżnienia: Szymon Krokos kl.1, Ernest Mazur kl. 1, Hubert Pakulski kl. 1, Honorata Milewska kl. 2, Izabela Konarska  kl.2

           

          20. Międzyszkolny konkurs przyrodniczy pod hasłem " Pory roku w Polsce, a zmiany w przyrodzie"

          Organizator: Szkola Podstawowa nr 11 w Inowroclawiu

          I miejsce - Roksana Oczki kl. 4

          II miejsce - Bartłomiej Łukomski kl. 5

          III miejsce - Radosław Nowak kl 6

          21. Szkolny konkurs na najpiękniej udekorowany i estetyczny stół świąteczny pn. ,,Klasowe stoły wigilijne”

          Klasy 0-3

          I miejsce – klasa I,II,III i oddział ,,0”

          Klasy 4 - 6

          I miejsce – klasa IV,V,VI

           

          22. Szkolne konkursy " WOKÓŁ PIENIĄDZA"

          Oddział ,,0”

          Konkurs plastyczny ,, Basia i pieniądze"

          I miejsce -  Adam Osiński

          II miejsce -  Dawid Lisowski

          III miejsce -  Kacper Pawłowski

          Klasa 1

          Konkurs matematyczny „Łamigłówki dla mądrej główki” 

          I miejsce - Szymon Krokos

          II miejsce – Mikołaj Jeziorski

          III  miejsce - Mateusz Musiał

           Klasa 2

          Konkurs czytania ze zrozumieniem

          I miejsce - Nikodem Michalski

          II miejsce - Alicja Poszwa

          III miejsce - Marcin Rzetelny

          Klasa 3

          Konkursie matematyczny ,, Łamigłówki dla mądrej główki”

          I miejsce-  Karolina Jagielska

          II miejsce - Dominik Miś

          III miejsce - Wiktor Matuszkiewicz

           

          23.Wielki Otwarty Konkurs Historyczny "W cieniu Bazyliki"

          24 marca2014r.

          Organizator: Polskie Towarzystwo Historyczne Oddział w Inowrocławiu oraz Parafia pw. Imienia NMP w Inowrocławiu

          Wyróżnienie: Jakub Kędzierski,  kl. 2

           

          24. Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Unii Europejskiej "Europa naszym wspólnym Domem"

          7 marca 2014r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          I miejsce -  Karolina Jagielska, kl. 3

          II miejsce - Martyna Łukomska, kl.3

           

          25.Konkurs plastyczny pn.: ”Pszczoły przyjaciółmi wiosny”

          Oddział  „0”

          I miejsce- Julia Kilich

          II miejsce- Aleksandra Jańczak

          III miejsce- Patrycja Smyk

          Wyróżnienie- Adam Osiński

          Wyróżnienie- Jowita Rochowiak

          Klasa 1

          I miejsce- Blanka Górna-

          II miejsce- Mateusz Musiał

          III miejsce- Mikołaj Jeziorski

          Wyróżnienie- Julita Wiącek

          Wyróżnienie- Kacper Wieczorek

          Klasa 2

          I miejsce- Zuzanna Biernat

          II miejsce- Nikodem Michalski

          III miejsce-Hubert Maćkowiak

          Wyróżnienie- Marcin Rzetelny

          Wyróżnienie- Michał Kowalski

          Wyróżnienie- Jakub Kędzierski

          Klasa 3

          I miejsce- Nikodem Orczyk

          II miejsce- Kacper Walczak

          III miejsce- Jakub Adamski

          Wyróżnienie- Łukasz Troszyński

          Wyróżnienie- Martyna Łukomska

          Klasy 4-6

          Ex equo I miejsce-  klasa IV, V, VI

           

          26.Konkurs na ciekawą fraszkę lub wiersz na temat „Pszczoła przyjacielem człowieka

          I miejsce- Hubert Jeziorski, kl.5

          II miejsce- Wiktor Jańczak, kl.5

          III miejsce- Aleksander Frątczak, kl.5

          Wyróżnienie- Marta Mucha, kl.5

           

          27. Szkolny konkurs „Mistrzowie Painta” pod hasłem „Oszczędzaj w SKO – SGB”

          I miejsce – Radosław Nowak kl.6 i Julia Pakulska kl.5

          II miejsce – Alicja Miler, kl.4

          III miejsce – Julia Tadych, kl.4

           

          28. Szkolny konkurs matematyczny „Oszczędzaj i kupuj”

          Klasa IV

          I miejsce – Aleksander Bartoszak

          Klasa V

          I miejsce – Julia Pakulska

          II miejsce – Marta Mucha

          III miejsce – Hubert Jeziorski

          Klasa VI

          I miejsce – Jakub Jamroży

          II miejsce – Radosław Nowak

          III miejsce – Joanna Urbańska

           

          29. Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla kl.III i IV

          22 marca 2014r.

          Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu

          III miejsce – Dominik Miś, kl.3

           

          30. Konkurs recytatorski „Wiersze trudne niesłychanie” poświęcony twórczości  Agnieszki Frączek.

          Organizator:  Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu- Filia nr 1dla dzieci i młodzieży.

          II miejsce - Dominik Miś  (w kategorii kl. III)

           

          31.Międzyszkolny konkurs „Jestem bezpieczny na drodze” dla uczniów kl. III szkół podstawowych.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego

          III miejsce - drużyna klasy III SP10 w składzie: Adamski Jakub, Łukomska Martyna i Matuszkiewicz Wiktor

          32. Międzyszkolny konkurs  " English Zone"

          Organizator : Szkoła Podstawowa nr 16

          II miejsce drużynowo:  Robert Jańczak (kl. II),  Karolina Jagielska i Dominik Miś (kl. III)

          33. XV Konkursie Poezji Dziecięcej o Nagrodę Główną „Złotego Piotrusia Pana”.

          Organizatorem konkursu: Klub KSM Przydomek w Inowrocławiu

          III miejsce - Wiktorii Małachowska

          34. Szkolny konkurs plastyczny na projekt graficzny logo "Szkoły promującej zdrowie"

           

          I miejsce - Martyna i Bartłomiej Łukomscy klasa III i V
          II miejsce - Radosław Nowak klasa VI
          III miejsce - Roksana Oczki klasa IV

           

          35. Szkolny konkursie wiedzy o zdrowiu dla klas IV-VI

           

          I miejsce - Roksana Oczki kl.IV

          II miejsce - Jakub Jamroży kl.VI, Bartłomiej Łukomski kl.V, Dominika Kostuch kl.VI

          III miejsce - Weronika Leszczyńska kl.VI, Tomasz Szarzyński kl.V

           

          36. Szkolny Konkurs wiedzy ekologicznej dla klas IV-VI

           

          I miejsce - Jeziorski Hubert kl.V

          II miejsce - Jamrozy Jakub kl.VI

          III miejsce -Pacanowska Aleksandra kl.V

           

          37. Międzyszkolny konkurs prozdrowotno- ekologiczny ,,Zdrowie a Środowisko”

           

          Organizator: Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu.

          II miejsce- Aleksandra Pacanowska kl.VI

          III miejsce- Hubert Jeziorski kl.V; Roksana Oczki kl.IV

           

          38. Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo - Ekologiczny pt. "Z przyrodą na Ty"

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu

           

          II miejsce – SP10 Oddział ”0” Drużyna w składzie:Agata Jamroży, Aleksandra Jańczak i Julia Kilich

           

          39. Międzyszkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej pt.: „ Środki transportu na przestrzeni wieków”

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 im.Panny Maryi w Inowrocławiu

           

          I miejsce: Jakub Szczepuła kl.IV

           

          40. Szkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej  pt.: ‘’Zasady zdrowego żywienia”

           

          I miejsce Bartłomiej Łukomski kl.V

          II miejsce – Radosław Nowak  kl.VI

          III miejsceWeronika Cabańska kl.V

           

          41. Szkolny konkurs wiedzy ‘’O pochodzeniu warzyw i owoców” dla uczniów klas I - III

          I miejsca:  Nikodem Michalski, Hubert Maćkowiak kl.II

          II miejsca: Maria Grzelak, kl. I, Alicja Poszwa kl. II

          III miejsce: Wiktor Matuszkiewicz, kl. III

          42. Szkolny konkurs wiedzy ‘’O pochodzeniu warzyw i owoców” dla uczniów klas IV-VI

           

          I miejsce - Jeziorski Hubert kl.V

          II miejsce - Jamrozy Jakub kl.VI

          III miejsceMarta Zielińska kl.IV

          Wyróżnienie: Julia Tadych kl.IV

           

          43.Międzyszkolnego Konkursu Historycznego  ZS nr 24 w Toruniu pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego  pn: "List małego powstańca- dzieci i młodzież w Powstaniu Warszawskim 1944r". Na finał konkursu wpłynęło 236 prac.

           

          wyróżnienia:

           

          Aleksandra Pacanowska 

           

          Bartłomiej łukomski

           

          44. Międzyszkolny Konkurs  wiedzy „OMNIBUS” dla klas II

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 11 w Inowrocławiu

          III miejsce: Zuzanna Biernat, Robert Jańczak, kl. II

          45.  Ogólnopolski  Konkurs Wiedzy „ZUCH”

          Organizator: Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

          IV miejsce: Zuzanna Biernat

          XI miejsce: Wiktoria Małachowska

           

           46. Międzyszkolny konkurs fotograficzny „ Osobliwości przyrodnicze Parku Solankowego”

          Organizator: Filia nr1 dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

           

           II miejsce: Krzysztof Kucharski kl.VI

           

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
      • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
      • (52) 35-27-262
      • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit