• Strona główna
  • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
  • Projekty i programy
        • Sukcesy uczniów 2019/2020

        •  

          SUKCESY  UCZNIÓW  ODDZIAŁU „0” i KLAS I-VIII

           W KONKURSACH  I  ZAWODACH

          NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM, WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM,

          MIĘDZYSZKOLNYM I SZKOLNYM

          W I SEMESTRZE ROKU  SZKOLNEGO  2019/ 2020

          Uczeń

          Klasa

          Osiągnięcie

          Nazwa konkursów/zawodów i organizator

          Nauczyciel opiekun

          Rolirad Aleksandra

          Oddział    „ 0”

          II miejsce

          Szkolny konkurs plastyczny „ Wiersze Jana Kasprowicza

          w oczach dziecka”

          Katarzyna Nowowiejska

          Klasa 1

          Kubczak Lena

          1

          II miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

          SP nr 1 w Inowrocławiu

          Hanna Miler-Slawiczek

          Kuta Natalia

          1

          I miejsce

          Szkolny Konkurs "Wiersze Jana Kasprowicza w oczach dziecka"

          Hanna Miler-Slawiczek

          Katarzyna Glanc-Nawrocka

          Klasa 2

          Kasperkowiak Magdalena

          2

          wyróżnienie

           

          Międzyszkolny Konkurs Mistrzowie Painta dla uczniów klas II szkół podstawowych pt. "Mieszkamy na Kujawach" SP nr 4 w Inowrocławiu

          Katarzyna. Glanc-Nawrocka

          Kasperkowiak Magdalena

          2

          I miejsce

          Konkurs kolęd SP nr 1 w Inowrocławiu

          Katarzyna Kurtysiak

          Paszek Natalia

          2

          I miejsce

          Szkolny konkurs plastyczny „Wiersze Jana Kasprowicza w oczach dziecka” SP nr 10 w Inowrocławiu

          Katarzyna Glanc-Nawrocka

          Latańska Karina

          2

          wyróżnienie

          Szkolny konkurs plastyczny „Wiersze Jana Kasprowicza  w oczach dziecka” SP nr 10 w Inowrocławiu

          Katarzyna Glanc-Nawrocka

          Trzebiatowski Wojciech

          2

          wyróżnienie

          Konkurs plastyczny „Tacy sami a jednak inni” SP nr 15  w Inowrocławiu

          Katarzyna Kurtysiak

          Klasa 3

          Fedde Julia

          3

          IV miejsce

          Międzyszkolny konkurs kulinarny „Jestem smakoszem”

          Renata Wilbik

          Pomagier Katarzyna

          3

          IV miejsce

          Międzyszkolny konkurs kulinarny „Jestem smakoszem”

          Renata Wilbik

          Pomagier Katarzyna

          3

          wyróżnienie

          Szkolny konkurs plastyczny „ Wiersze Jana Kasprowicza w oczach dziecka”

          Renata Wilbik

          Radecki Alan

          3

          II miejsce

          Międzyszkolny konkurs wiedzy o państwach Unii Europejskiej „Europa naszym wspólnym domem”

          Renata Wilbik

          Stępniewski Antoni

          3

          wyróżnienie

          Szkolny konkurs plastyczny „ Wiersze Jana Kasprowicza w oczach dziecka”

          Renata Wilbik

          Gładysz Michalina

          3

          IV miejsce

          Międzyszkolny konkurs kulinarny „Jestem smakoszem”

          Renata Wilbik

          Gładysz Michalina

          3

          II  miejsce

          Międzyszkolny konkurs wiedzy o państwach Unii Europejskiej „Europa naszym wspólnym domem”

          Renata Wilbik

          Klasa 4

          Antoni Bilenda

          4

          III miejsce 50 m stylem grzbietowym

          Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu dla szkół podstawowych

          Tomasz Znajdek

          Olga Pakulska 

          4

          III miejsce 50 m stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu dla szkół podstawowych

          Tomasz Znajdek

          Julia Wypijewska

          4

          III miejsce 50 m stylem grzbietowym

          Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu dla szkół podstawowych

          Tomasz Znajdek

          Klasa 6

          Jan Wudarek

          6

          wyróżnienie

          Konkurs dla dzieci i młodzieży Zamontuj czujkę w domu

          Małgorzata Marcjan

          Aleksandra Slawiczek

          6

          wyróżnienie

          w kategorii poezja

          Międzyszkolny konkurs poetycko-plastyczny Mój świat i … Jana Kasprowicza

          Beata Świtalska

          Jędrzej Chełminiak

          6

          wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs fotograficzno-ekologiczny Zdrowa Energia Inowrocławia

          Anna Witecka-Słomion

          Dawid Lisowski

          6

          wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej. 

          Elżbieta Rynarzewska

          Kacper Pawłowski

          6

          Laureat

          Konkurs historyczno-krajoznawczy

          PTTK

          Małgorzata Marcjan

          Anna Witecka-Słomion

          Kacper Pawłowski

          6

          Laureat

          Konkurs wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim

          PTTK

          Małgorzata Marcjan

          Anna Witecka-Słomion

          Jan Wudarek

          6

          Laureat

          Konkurs strzelecki

          PTTK

          Małgorzata Marcjan

          Anna Witecka-Słomion

          Klasa 7

          Szymon Krokos

          7

          II miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Na zawiłości języka najlepsza gramatyka

          Grażyna Jaśniowska

          Szymon Krokos

          7

          zakwalifikował się do zawodów okręgowych

          Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

          G. Jaśniowska

          Klasa 8

          Zuzanna Biernat

          8

          zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

          z Biologii

          Anna Witecka-Słomion

          Zuzanna Biernat

          8

          zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

          z Geografii

          Anna Witecka-Słomion

          Zuzanna Biernat

          8

          zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

          z Chemii

          Jolanta Bogusz

          Zuzanna Biernat

          8

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Onkologiczny pn. "Żyję zgodnie z zaleceniami Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem"

          Anna Witecka-Słomion

          Zuzanna Biernat

          8

          I miejsce

          Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo – misyjnej Podróże przez kontynenty-

          Afryka

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Jakub Kędzierski

          8

          I miejsce

          Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo – misyjnej  Podróże przez kontynenty-

          Afryka

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Jakub Kędzierski

          8

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Onkologiczny Żyję zgodnie z zaleceniami Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

          Anna Witecka-Słomion

          Robert Jańczak

          8

          II miejsce

          Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo – misyjnej Podróże przez kontynenty-

          Afryka

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Maria Kaczmarek

          8

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Onkologiczny Żyję zgodnie z zaleceniami Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

          Anna Witecka-Słomion

          Zuzanna Biernat

          8

          Laureat

          Konkurs historyczno-krajoznawczy

          PTTK

          Małgorzata Marcjan

          Anna Witecka-Słomion

          Zuzanna Biernat

          Maria Kaczmarek

          Martyna Królikowska

          Eugeniusz Pietrzak

          8

          I miejsce (zespołowo)

          I Marsz na Orientację

          PTTK

          Małgorzata Marcjan

          Anna Witecka-Słomion

           

           

           

           

           


           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
      • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
      • (52) 35-27-262
      • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit