• Strona główna
 • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
 • Szkoła Promująca Profilaktykę Onkologiczna
    • Wykład dla mieszkańców Inowrocławia

    • 16 października o godz. 17:00 w  Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza odbył się wykład edukacyjny z zakresu profilaktyki onkologicznej dotyczący Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem, zorganizowany dla mieszkańców Inowrocławia.

            Wykład wsparty prezentacją multimedialną poprowadziła lek. med. Diana Łożyńska-Podhrebelna, specjalista z zakresu radioterapii onkologicznej z Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Podczas spotkania prelegentka w ciekawy i przystępny sposób przekazała rzetelną wiedzę na temat  źródeł powstawania nowotworów, zakresu, w jakim styl życia wpływa na ryzyko wystąpienia nowotworu oraz omówiła zalecenia Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem. Pani doktor szczególnie zachęcała słuchaczy do wykonywania badań profilaktycznych i  podjęcia walki z otyłością,  poprzez zwiększenie aktywności fizycznej i  poprawę sposobu żywienia. Spotkanie uzmysłowiło wszystkim, że problemy onkologiczne mogą dotknąć każdego, dlatego nigdy nie jest za późno aby zatroszczyć się o własne zdrowie i zadbać o  prawidłowe nawyki prozdrowotne.    

          Prelekcja odbyła się w związku z realizowanym w  szkole programem: "Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną".

      

      

      

      

     SP10 zaprasza na wykład 

     dotyczący

             Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

              16 października 2014r., o godz. 17:00 w  Szkole Podstawowej nr10 im. Jana Kasprowicza odbędzie się wykład edukacyjny z zakresu profilaktyki onkologicznej dotyczący Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem,  na który serdecznie zapraszamy zainteresowanych mieszkańców dzielnicy Szymborze w Inowrocławiu.

            Wykład wsparty prezentacją multimedialną poprowadzi lek. med. Diana Łożyńska-Podhrebelna z Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

            Prelekcja odbędzie się w związku z realizowanym w naszej szkole programie: "Szkoła promująca profilaktykę onkologiczną". Mamy nadzieję, że udział w wykładzie będzie zalążkiem do wykształcenia prawidłowych nawyków prozdrowotnych  i w przyszłości  zaowocuje poprawą wskaźników leczenia najgroźniejszych nowotworów.

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
   • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
   • (52) 35-27-262
   • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit