• Strona główna
 • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
 • Szkoła Promująca Profilaktykę Onkologiczna
    • Czas na zdrowie

    •  

     Dnia 5 marca 2014 r. nasza szkoła zgłosiła swój udział w konkursie " Czas na Zdrowie" organizownym przez Funadację Banku Ochrony Środowiska. Opiekunem projektu jest pani Katarzyna Kurtysiak. Konkurs realizowany jest w kilku etapach, na każdym z nich zespół " Witaminki z dziesiątki " reprezentujący szkołe musi zrealizować wyznaczone zadania.

     I. NASZE DZIAŁANIA W PROJEKCIE:

                     Nasz zespół powstawał w burzliwych okolicznościach. Dużo było chętnych i trudno było wybrać 10 osób. 
     Nazwaliśmy się „WITAMINKI Z DZIESIĄTKI”, bo uczęszczamy do Szkoły Podstawowej nr 10.

      


         Oto istotne informacje o nas:


     1.Dominika Kostuch- interesuję się koszykówką i muzyką. Lubię chrupać w szkole marchewki.
     2.Joanna Urbańska- pływanie i jazda na rolkach pozwalają mi się „wyszaleć”. Latem razem z mamą lubimy przygotowywać koktajle owocowe.
     3.Weronika Leszczyńska- W wolnych chwilach śpiewam z tatą. Śpiew to moje hobby, a jabłko to mój ulubiony owoc.
     4.Radosław Nowak - Lubię ćwiczyć na drążku, chodzę na karate. Kiwi i banan to moja witaminowa przekąska.
     5.Jakub Jamroży- jestem maniakiem gier komputerowych, ale dla rozprostowania kości umawiam się z chłopakami, żeby pokopać piłkę
     6.Mikołaj Konopa- Jestem pełen energii i lubię rozbawiać innych. Dobre śniadanie to dla mnie podstawa udanego dnia. Po szkole chodzę na karate.
     7.Aleksandra Pacanowska – relaksuje mnie jazda konna i zabawa z moim psiakiem. Pod koniec wiosny czekam z utęsknieniem na ukochane truskawki.
     8.Krzysztof Kucharski- Moim hobby jest gra na puzonie, chodzę czwarty rok do szkoły muzycznej. Oprócz muzyki uwielbiam też sport- szczególnie piłkę nożną.
     9.Karolina Jagielska- mam wiele zainteresowań. Uczęszczam na różne kółka zainteresowań w szkole: redakcyjne, europejskie i wiedzowe. Uwielbiam jeść ryby!
     10. Roksana Oczki- Mam bzika na punkcie zwierząt- szczególnie koni. W wolnych chwilach jeżdżę konno. Uwielbiam sałatkę owocową!!!!


     Spośród wielu pomysłów wybraliśmy logo. 

              Podczas apelu w dniu 21.03.2014r. nasz zespół "Witaminki z Dziesiątki" zaprezentował się społeczności uczniowskiej i nauczycielom. Apel połączony był z IV edycją programu " Z Kujawskim pomagamy pszczołom"
     Dlatego, mieliśmy na głowach opaski z pszczółkami i do prezentacji dołożyliśmy slajd o wartościach odżywczych i zdrowotnych miodu.


     Plan apelu:


     1. Powitanie gości.
     2.Recytacja dwóch wierszy dotyczących pszczół i zdrowego odżywiania.
     3. Podsumowanie konkursów: na fraszkę: "Pszczoły przyjaciółmi wiosny i plastycznego: "Pszczoła przyjacielem człowieka".
     4. Prezentacja zespołu "Witaminki z Dziesiątki i przybliżenie zgromadzonym celu konkursu "Czas na zdrowie" organizowanego przez Fundację BOŚ.
     5. Prezentacja multimedialna.
     6. Podziękowanie za udział w apelu.

     Liczba uczestników ok 90 osób.

       Prezentacja"CZAS NA ZDROWIE" .ppt

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
   • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
   • (52) 35-27-262
   • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit