• Strona główna
 • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
 • Uczniowie
    • Spotkania u Jana

    •  

     Zapraszamy dzieci i rodziców na cykl spotkań, pt.:

     „Czwartkowe spotkania w SP 10 u Jana”

      

     Zajęcia otwarte dla dzieci

     w czwartki od godz. 16.30 do 17.30.

     -  Zajęcia czytelnicze, zabawy i gry integracyjne w bibliotece „Dzień Anioła i Miłego Słowa”.

      

     – Przedstawienie i zajęcia plastyczne w świetlicy „Wokół pór roku”.

      

       Język angielski na wesoło, oraz  warsztaty kulinarne „Na europejską nutę”.

      

     zajęcia plastyczne „Zwiastuny wiosny”, spotkanie z dyrektorem szkoły, nauczycielami i zwiedzanie pomieszczeń szkoły.

      

     smiley ZAPRASZAMY !!!

      

     * Regulamin rekrutacji oraz wnioski znajdują się w zakładce "Dokumenty szkoły"

      

      

      

                                                   Zwiastuny Wiosny

     W naszej szkole odbyły się już po raz czwarty zajęcia otwarte dla dzieci i rodziców przed zapisami do szkoły i przedszkola. Tym razem „Czwartkowe spotkania w SP 10 u Jana” odbyły się pod hasłem „Zwiastuny wiosny”.

     Dzieci obejrzały krótki film o pierwszych zwiastunach wiosny, wysłuchały wiersza pt. „Pani wiosna”, rozpoznawały głosy ptaków , które powróciły z dalekich krajów oraz nazywały pierwsze wiosenne kwiatki.

     Głównym punktem zajęcia było wykonanie pracy plastycznej polegającej na wypełnieniu konturów krokusów, tulipanów i przebiśniegów kulkami z krepy i małymi kawałkami wycinanek. Dzieci bardzo chętnie pracowały , a w nagrodę otrzymały kolorowe motylki.

      

      

     Na Europejską Nutę

      

     Takie hasło przyświecało uczestnikom kolejnego „Czwartkowego spotkania w SP 10 u Jana”, które odbyło się 06.03.2014 r. w naszej szkole. To już trzecie spotkanie z dziećmi i rodzicami na zajęciach otwartych przed zapisami do przedszkola i szkoły. Tym razem dzieci przez zabawę uczyły się języka angielskiego. Dzieci bawiły się w przygotowanie pizzy, wesołe pozdrowienia i piosenki – wszystko w języku angielskim. W drugiej części spotkania, podczas warsztatów kulinarnych, dzieci poznały różnorodność kuchni niektórych państw Unii Europejskiej.

      

      

     Wokół pór roku

     W czwartek 27 lutego w naszej szkole odbyły się, już po raz drugi, zajęcia otwarte dla dzieci i rodziców. Było to kolejne spotkanie z cyklu „Czwartkowe spotkania w SP 10 u Jana”. Tym razem dzieci obejrzały przedstawienie p.t. „Miesiące kupują buty”, które wprowadzało widzów w różne perypetie poszczególnych miesięcy. Kontynuację kalendarzowych miesięcy stanowiło zajecie w świetlicy p.t. „Wokół pór roku”. Podczas zabawy w pory roku dzieci odkrywały uroki zimy, tańczącą  wiosnę, radosne lato i barwy jesieni. Potrafiły odróżnić od siebie poszczególne pory roku, odnajdując ich charakterystyczne atrybuty. Dzieci świetnie się wczuwały w panującą atmosferę i chętnie podejmowały kolejne wyzwania. Za wytrwałą pracę uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
   • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
   • (52) 35-27-262
   • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit