• Strona główna
 • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
 • Uczniowie
    • Szkolne Koło PCK

    •  

      

      

      

      

     Opiekun Szkolnego Koła PCK : mgr Hanna Miler - Slawiczek

         Program__Szkolnego_Kola_PCK_2019-2020.docx

      

                 Regulamin szkolnych kół PCK.pdf

      

     WYDARZENIA 2017/2018

         W ramach akcji PCK „Gwiazdka czerwonokrzyska” w okresie przedświątecznym w naszej szkole  zostały zorganizowane zbiórki pieniędzy przeznaczonych na zakup najpotrzebniejszych rzeczy dla  mieszkańców Domu Pomocy im. św. Brata Alberta w Inowrocławiu. Zebrano kwotę 102,67zł.  Ponadto  w  ramach ogólnopolskiej akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem" PCK została w naszej szkole zorganizowana zbiórka zabawek.  Dary  za pośrednictwem Rejonowego Oddziału PCK  zostały  przekazane rodzinom najbardziej potrzebującym. Uczniowie naszej szkoły ofiarowali na ten szczytny cel zabawki w postaci maskotek, lalek, gier,  książeczek czy bajek. 

      

     WYDARZENIA 2015/2016

     „Gwiazdka Czerwonokrzyska” w SP 10

      

             Z okazji radosnych i oczekiwanych Świąt Bożego Narodzenia, tych nielicznych dni gdy przycichają spory, z kolędą na ustach siadamy wokół Stajenki, życzymy sobie wszyscy wzajemnie cichej radości Bożego Narodzenia, miłości, która pozwala w każdym widzieć bliźniego, nadziei na ludzką szczerość, życzliwość i dobroć. W takim "duchu" w okresie przedświątecznym w naszej szkole zostały zorganizowane zbiórki darów na rzecz mieszkańców Domu Pomocy im. św. Brata Alberta w Inowrocławiu. Wśród darów znalazły się artykuły czystości i higieny osobistej oraz odzież. Ponadto Szkolne Koło  PCK działające przy naszej szkole zorganizowało zbiórkę zabawek w ramach ogólnopolskiej akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem". Dary trafią do Oddziału Rejonowego PCK i zostaną przekazane rodzinom najbardziej potrzebującym.

      

      

     WYDARZENIA 2014/2015

        „Chroń dziecięce uśmiechy”

          Dziecięcy uśmiech to jedno z najpiękniejszych zjawisk na świecie. Jest synonimem radości i szczęścia. Aby był także symbolem zdrowia, od najmłodszych lat warto dbać o budowanie odpowiednich nawyków.  Nasi uczniowie w październiku i listopadzie uczestniczyli w programie edukacyjnym w ramach akcji PCK  „Chroń dziecięce uśmiechy”. Dzięki nowoczesnym materiałom mogli w ciekawy i atrakcyjny sposób w formie ćwiczeń, gier, quizów  poznać najważniejsze zasady oraz zalety dbania o swoje zęby.

      

     Akcja PCK „I Ty możesz zostać św. Mikołajem”

         W ramach ogólnopolskiej akcji "I Ty możesz zostać św. Mikołajem" PCK została w naszej szkole zorganizowana zbiórka zabawek. Dary  za pośrednictwem Rejonowego Oddziału PCK  zostaną przekazane rodzinom najbardziej potrzebującym. Szczególne podziękowania należą się najmłodszym uczniom klas O-III, którzy ofiarowali na ten szczytny cel zabawki w postaci maskotek, lalek,  książeczek czy bajek.

      

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
   • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
   • (52) 35-27-262
   • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit