• Projekty i programy
        • GRATULACJE!!!!!

Zdolna uczennica z SP10 w finale 3 konkursów przedmiotowych
          Uczennica Szkoły Podstawowej nr 10 w Inowrocławiu – Zuzanna Biernat z kl. VIII jako jedyna w powiecie inowrocławskim pomyślnie pokonała 3 etapy rejonowych kuratoryjnych Konkursów Przedmiotowych. Dzięki wysokim wynikom dotarła do etapu wojewódzkiego. Już w lutym i marcu walczyć będzie o tytuł laureata z biologii, chemii i geografii.
          Zuzi składamy gratulacje i trzymamy kciuki za sukcesy w etapie wojewódzkim!

Prymusi w SP10    Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 m. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu – Zuzanna Biernat z kl. VIII oraz Szymon Krokos z kl. VII za wybitne osiągnięcia edukacyjne zostali tegorocznymi stypendystami projektu "Prymus Pomorza i Kujaw" realizowanego przez Departament Edukacji   i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko Pomorskiego w Toruniu. Zdolni uczniowie będą realizowali indywidualny plan rozwoju edukacyjnego w roku 2019/2020. Gratulujemy sukcesów w nauce i przyznanego stypendium!

Zdolni uczniowie z SP 1o w finale konkursów przedmiotowych!

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu – Zuzanna Biernat z kl. VII  oraz Dominik Miś z kl. VIII pomyślnie pokonali etap rejonowy kuratoryjnych konkursów przedmiotowych. Dzięki wysokim wynikom dotarli do etapu wojewódzkiego. Już w lutym walczyć będą o tytuł laureatów: Zuzanna Biernat - z biologii, geografii i matematyki, a Dominik Miś - z języka angielskiego.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że Zuzanna Biernat zakwalifikowała się aż do trzech konkursów przedmiotowych, natomiast Dominik Miś jest jedynym uczniem w naszym mieście, który zakwalifikował się do konkursu przedmiotowego z języka angielskiego.

Uczniom składamy gratulacje i trzymamy kciuki za sukces w etapie wojewódzkim!

GALA LAUREATÓW KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu 28 maja 2018 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Wojewódzkiego w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych z rejonu bydgoskiego, organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2017/2018.

Podczas gali kurator oświaty Marek Gralik wręczył laureatom dyplomy, pamiątkowe statuetki oraz podziękował nauczycielom i rodzicom za stworzenie godnych warunków swoim dzieciom.

W bieżącym roku szkolnym tytułem laureata może poszczycić się Zuzanna Biernat, uczennica klasy VI – laureatka konkursu przedmiotowego z przyrody oraz Dominik Miś, uczeń klasy VII - laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego. Był to wyjątkowy dzień dla dwojga uczniów naszej szkoły, ich rodziców oraz opiekunów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!!!

Brawo Zuzia i Wiktoria

W sobotę (2 grudnia) w Saloniku Literacko-Artystycznym odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu Interpretacji Aktorskiej pt. „I Ty możesz stać się...”.
          Uczennice: Zuzanna Biernat i Wiktoria Małachowska wystąpiły przed jury w składzie: Małgorzata Wojciechowska (animatorka kultury), Mieczysław Franaszek (aktor), Paweł Gilewski (aktor) i  zaprezentowały swoje interpretacje wybranych fragmentów prozy Josepha Conrada.
          Zuzanna Biernat z klasy VI otrzymała wyróżnienie. Warto zauważyć, że Zuzanna dotrzymała kroku starszym koleżankom z  II i III LO, które zajęły drugie i trzecie miejsce, podczas gdy jury nie przyznało miejsca pierwszego. Brawo Dziewczęta!!!!!

Brawo Alan!!!

W sobotę 21 października w Szkole Podstawowej nr 16 w Inowrocławiu odbył się Międzyszkolny Konkurs Poezji Religijnej. Naszą szkolę  reprezentowali uczniowie: Helena Stajkowska z klasy III oraz Martyna Krzykanowska z klasy IV i Alan Jeziorowski z Klasy V. Za recytację wiersza „Nie smok lecz dinozaur” J. Snopek Stefaniak otrzymał wyróżnienie.

Gratulacje!!!! dla Julki Maćkowiak

8 października 2017 roku uczennica klasy trzeciej Julia Maćkowiak znalazła się wśród innych dzieci wprowadzających piłkarzy na Stadionie Narodowym na mecz Polski z Czarnogórą w eliminacjach mistrzostw świata 2018 w grupie E. Julka z wielką radością i dumą wprowadziła na murawę stadionu Jakuba Błaszczykowskiego znanego piłkarza Reprezentacji Polski. Było to bardzo ważne wydarzenie dla małej dziewczynki o wielkim sercu do piłki nożnej, dlatego szczerze gratulujemy takiego sukcesu. Potwierdza to, że marzenia się spełniają, warto je mieć i dążyć do ich realizowania.