• Strona główna
  • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
  • Projekty i programy
        • Sukcesy 2016/2017

        •  

           

          Sukcesy

          I semestr 2016/2017

           

          1. Mistrzostwa Miasta w piłce nożnej chłopców

          19 września 2016r.

          Organizator: Wydział Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu

          III miejsce – SP10

          Skład drużyny: Jakub Adamski- kl.6, Maksymilian Budzyński, Stanisław Janeczek- kl.6, Robert Jańczak -  kl.5, Karol Jóźwiak – kl.5; Jakub Kędzierski kl.5, Michał Kowalski kl.5, Szymon Leszczyński - kl.6,  Fabian Lewiński – kl.5, Hubert Maćkowiak- kl.5, Nikodem Michalski- kl.5, Marcin Rzetelny - kl.5, Kacper Walczak- kl.6, Dawid Zdunowski- kl.6

           

          2. Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu dla szkół podstawowych i  gimnazjalnych

          20 października 2016r.

          Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Inowrocławiu, Wydział Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu

          Klasyfikacja indywidualna:

          25 m grzbietem chłopców kat. od 7 do 9 lat
          III miejsce – Krzysztof Bilenda, kl.III

          50 m stylem klasycznym chłopców kat. od 10 do 12 lat
          I miejsce – Stanisław Janeczek, kl.VI

          50 m stylem dowolnym chłopców kat. od 10 do 12 lat
          I miejsce – Stanisław Janeczek, kl.VI

          50 m stylem grzbietowym chłopców kat. od 10 do 12 lat
          II miejsce – Oliwier Klejnowski, kl.VI

           

          Uczniowie walczyli w dwóch wybranych przez siebie stylach: klasycznym, kraulem oraz grzbietowym.

          Nasza szkoła uplasowała się na III miejscu w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych.

           

          3. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „ Twórczość Doroty Gellner – słowem i pędzlem malowana” 

          październik 2016r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          I miejsce – Wiktoria Skrzypczak, kl.I

          II miejsce – Olga Pakulska, kl.I

          III miejsce – Kacper Musiał, kl.I

          III miejsce – Jan Sadłos, kl.I

           

          4. Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Religijnej

          22 października 2016 roku

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu

          Kategoria wiekowa klas I – III

          Wyróżnienie - Martyna Krzykanowska - kl. III
          Kategoria wiekowa klas IV – VI
          III miejsce – Jakub Wypijewski – kl. IV

           


          5. Międzyszkolny konkurs wiedzy o państwach Europejskich pn. : ”Europa naszym wspólnym Domem”

          18 listopada 2016r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          I miejsce -  Jamroży Agata, kl. III

          I miejsce - Slawiczek Aleksandra, kl. III

           

          6. Konkurs piosenki i wiersza w języku angielskim „ Little Stage

          25 listopada 2016r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu

          II miejsce - Milena Jędrzejczak, kl. III

          Wyróżnienie – Aleksandra Slawiczek - kl. III
           

          7. Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo – misyjnej ,, Podróże przez kontynenty”- Europa - V edycja

          25 listopada 2016 r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          I miejsce -  Zuzanna Biernat – kl. V

          II miejsce – Jakub Adamski - kl.VI

          III miejsce Kacper Walczak  – kl.VI

           

          8. Szkolny konkurs na plakat zachęcający do czytania książek

          I miejsceAleksandra Jańczak i Milena Jędrzejczak, kl. III

          II miejsce - Franciszek Antczak, kl. II

          III miejsce - Kinga Rolirad, kl. II

           

          9. Szkolny konkurs na zakładkę do książki

          Kategoria klas  I-III

          I miejsce - Emilia Kwiatkowska,kl III

          II miejsce - Milena Jędrzejczak, kl. III oraz Julia Staszków, kl. II, Olga Pakulska,kl.I

          III miejsceAleksandra Jańczak, kl.III, Jakub Kaliski, kl I, Julia Wypijewska, kl I

          Kategoria klas  IV-VI

          I miejsce - Jakub Kędzierski, kl. V

          II miejsce - Blanka Górna, kl. IV

          II miejsce - Wiktoria Małachowska, kl. V

          III miejsce - Nina Jamiołkowska, kl. IV

          III miejsce - Pakulski Hubert, kl. IV

           

          10. Mistrzostwa Miasta w  halowej piłce nożnej chłopców

          30 listopada 2016r.

          Organizator: Wydział Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu

          IV miejsce – SP10

          Skład drużyny: Jakub Adamski- kl.6, Stanisław Janeczek- kl.6, Robert Jańczak -  kl.5, Jakub Kędzierski kl.5, Michał Kowalski kl.5, Szymon Leszczyński - kl.6,  Fabian Lewiński – kl.5, Hubert Maćkowiak- kl.5, Nikodem Michalski- kl.5, Marcin Rzetelny - kl.5, Kacper Walczak- kl.6, Dawid Zdunowski- kl.6

           

          11. Międzyszkolny konkurs poetycko - plastyczny Mój świat i …Jana Kasprowicza,

          12 grudnia 2016 r.

          Organizator: SP 10

          Kategoria poezja, grupa wiekowa: uczniowie klas III – IV

          II miejsce – Katarzyna Walczak, kl. 4 za wiersz pt. Przy wigilijnym stole,

          III miejsce – Hubert Pakulski, kl. 4 za wiersz pt. Przy wigilijnym stole,

             Wyróżnienia:

                Adam Osiński, kl. 3 za wiersz Wigilia inspirowany utworem Przy wigilijnym stole,

                Wiktoria Kaliska, kl. 4 za wiersz Kogucik inspirowany utworem Mały kogucik,

                Mateusz Musiał, kl. 4 za wiersz Mały kogucik.

            Kategoria poezja, grupa wiekowa: uczniowie klas V – VI

          I miejsce  Michał  Kowalski, kl. 5,za  wiersze Mróz, Przy wigilijnym stole,

          III miejsce –  Zuzanna Joanna Biernat, kl. 5 za wiersz pt. Tęsknię ku tobie, o szumiący lesie,

             Wyróżnienia:

          Jakub Kędzierski, kl.5 za wiersze Powróciły do domu bociany, Ojczyzna,

          Marcin Rzetelny za wiersze Mróz,

                                 Kacper Walczak, kl. 6 za wiersz Mały kogucik,

          Julia  Zielińska, kl. 6 za wiersz Zima, inspirowany utworem Mróz

           

          Kategoria plastyka, grupa wiekowa: uczniowie klas III – IV

           

             I miejsce -  Mateusz Musiał, kl.IV

             III miejsce – Julia Kilich, kl.III

           

           

          Sukcesy II semestr 2016/2017

           

           

          Międzyszkolny konkurs krasomówczy Szczęśliwa siódemka

          27.02.2017r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Skłodowskiej- Curie w Inowrocławiu

          II miejsce– Zuzanna Biernat , kl. V

          III miejsce – Szymon Krokos, klasa IV

           

          Mistrzostwa Inowrocławia  w  Piłce Nożnej Halowej

          1.03.2017r.

          Organizator: Wydział Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu

          V miejsce SP10

          Skład drużyny:  Patryk Flanc kl.5, Robert Jańczak -  kl.5,Jakub Kędzierski kl.5, Michał Kowalski kl.5, Fabian Lewiński kl.5,Hubert Maćkowiak- kl.5,Nikodem Michalski- kl.5, Marcin Rzetelny - kl.5

           

          XIV Wojewódzki Konkurs interpretacji teatralnej dla dzieci i młodzieży

          15.03. 2017 r.

          Organizator: Teatr Baj Pomorski w Toruniu

          Wyróżnienie – Wiktoria Małachowska, kl. V

           

          Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla kl. III i IV

          18.03. 2017r.

          Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu

          Wyróżnienie – Martyna Krzykanowska, kl. III

           

          IV Międzyszkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy  Fascynująca przyroda

          21.03.2017

          Organizator: Gimnazjum nr 1 im. św. Wojciecha w Inowrocławiu

          III miejsce zespołowo : Jakub Adamski, Zuzanna Biernat, Oliwier Klejnowski, Alicja Poszwa

           

          Mistrzostwach Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Gimnastyce Sportowej

          21.03.2017

          Organizator: Gimnazjum nr 3 im. 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej w Inowrocławiu

          Indywidualnie: chłopcy szkół podstawowych (kl. I- III):

          I miejsce – Dawid Kukuczka, kl.2

           

          Regionalny Konkurs Historyczny Dzieje Polski – Od Stefana Batorego do Jana III Sobieskiego

          23.03.2017r.

          Organizator: Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy

           

          III miejsce: Sergiusz Pietrasik, kl. II

          Wyróżnienie: Julia Maćkowiak, kl. II

          Wyróżnienie: Dominik Jaworski, kl. II

           

           

          Zawody pływackie dla dzieci i młodzieży inowrocławskich szkół podstawowych i gimnazjalnych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia, Ryszarda Brejzy

          31.03.2017r.

          Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu

          I miejsce 50 m stylem dowolnym - Stanisław Janeczek (kl.VI)

          I miejsce 50 m stylem klasycznym- Stanisław Janeczek (kl.VI)

          II miejsce 50 m stylem dowolnym Michał Kowalski (kl.V)

          III miejsce 50 m stylem grzbietowym - Michał Kowalski (kl.V)

          I miejsce 25 m stylem dowolnym -  Olga Pakulska (kl.I)

          I miejsce 25 m stylem klasycznym - Olga Pakulska (kl.I)

          I miejsce 25 m stylem grzbietowym - Julia Wypijewska (kl.I)

           

          Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy Wędrujemy po krainach Polski

          31.03.2017r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Skłodowskiej- Curie w Inowrocławiu

          I miejsce - Zuzanna Biernat, kl.V

          II miejsce - Robert Jańczak, kl.V

           

          Międzyszkolny Konkurs  Historyczny Starożytna Grecja i Rzym

          1.04.2017r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 11 w Inowrocławiu

          I miejsce: Robert Jańczak, kl. V

          II miejsce: Jakub Kędzierski, kl.V

           

          Szkolny konkurs dla uczniów klas I-III  Właściwości zdrowotne warzyw

          5.04.2017r.

          I miejsce – Piotr Gancarczyk z kl.II , Jan Polewski z kl.II

          II miejsce – Jakub Kaliski z kl.I i Julia Wypijewska z kl.I

          III miejsce – Jan Sadłos z kl.I, Olga Pakulska z kl.I, Aleksandra Sroczyńska z kl.I

          Wyróżnienia – Antoni Bilenda z kl.I, Kacper Musiał z kl.I ,Wiktoria Walczak z kl.III

           

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Językowy: ENGLISH SPEAKING COUNTRIES- THE CULTURE TRIP

          05.04.2017r.

          Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu

          III miejsce  DUET: Michał Kowalski i Nikodem Michalski

           

          Międzyszkolny Konkurs Jestem bezpieczny na drodze

          8.04.2017r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu

          II miejsce: Antoni Harenda, Piotr Rękas, Jan Polewski, kl. II

           

          Szkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej Zasady żywienia w sporcie

          I miejsce – Zuzanna Biernat z kl.V

          II miejsce – Michał Kowalski z kl.V

          III miejsce – Hubert Maćkowiak z kl.V

           

          Szkolny konkurs plastyczny Z pasją po zdrowie

          Laureatami konkursu z poszczególnych klas zostali:

          kl.1- Maciej Olszewski

          kl.2- Piotr Gancarczyk

          kl.3- Milena Jędrzejczak

          kl.4- Nina Jamiołkowska

          kl.5- Jakub Kędzierski

          kl.6- Agata Rolirad

           

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych Teatr bez granic

          05. 04. 2017 r.

          Organizator: KCK w Inowrocławiu

          III miejsce dla zespołu Ekipa 10 w składzie: Jakub Adamski, kl. VI, Zuzanna Biernat, kl. V Jakub Kędzierski, kl. V Daria Lewandowska, kl. VI, Wiktoria Małachowska, kl. V Nikodem Orczyk, kl. VI ,Alicja Poszwa, kl. V, Agata Rolirad, kl. VI, Dorota Rolirad, kl. VI,  Kacper Walczak, kl. VI, Katarzyna Walczak, kl. IV Jakub Wypijewski, kl. IV Aleksandra Zimmer, kl. VI.

          X Ogólnopolski Konkurs Literacki I ty możesz zostać baśniopisarzem

          7.04. 2017 r.
          Organizator: Szkoła Podstawowa im. Andersena w Radomiu

          III miejsce – Zuzanna Biernat, kl. V

           

          Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla kl. V i VI

          08.04.2017r.

          Organizator : Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu

          I miejsce – Zuzanna Biernat, kl. V

          I miejsce – Robert Jańczak, kl. V

          II miejsce – Kacper Walczak, kl.VI

          III miejsce – Jakub Adamski, kl.VI

           

          Szkolny konkurs wiedzy prozdrowotno-ekologicznej

          21.04.2017r.

          I miejsce – Zuzanna Biernat, kl. V

          II miejsce – Robert Jańczak, kl. V

          III miejsce – Kacper Walczak, kl.VI

          III miejsce – Szymon Krokos, kl.IV

          Wyróżnienie -  Jakub Kędzierski, kl.V

          Wyróżnienie -  Jakub Wypijewski, kl.IV

           

          Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego FIRST STEP

          Organizator: Gimnazjum nr 3 im. 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej

          Wyróżnienie: Stanisław Janeczek, kl.VI

           

          Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla kl. 4 

          24.04.2017r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu

          II miejsce - Szymon Krokos, kl. 4

           

          Szkolny konkurs plastyczny z SKO Zaczarowana skarbonka

          28.04.2017r.

          I miejsce  - Julia Wypijewska  kl.I

          II miejsce  - Adam Osiński  kl.III

          III miejsce  - Kacper Musiał kl.I

          Wyróżnienie - Julia Kilich kl.III

          Wyróżnienie - Jowita Rochowiak kl.III

          Wyróżnienie -Jakub Kaliski kl.I

           

           

          Szkolny konkurs matematyczny Oszczędzaj i kupuj

          28.04.2017r.

          I miejsce – Łukasz Młodzianowski, kl.IV, Marcin Rzetelny kl.V, Jakub Adamski kl.VI

          II miejsce – Katarzyna Walczak, kl.IV, Alicja Poszwa kl.V, Kacper Walczak kl.VI

          III miejsce – Nina Jamiołkowska, kl.IV, Nikodem Michalski kl.V

           

          Międzyszkolny konkurs w ramach XXI edycji Sejmiku Ekologicznego Aluminiowa puszka – odpad czy surowiec?

          28.04.2017r.

          Organizator: Gimnazjum nr 3 im. 4 Kujawskiego Pułku Artylerii Lekkiej

          II miejsce – Hubert Maćkowiak, kl. V

           

          Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego I like English

          04.05.2017r.

          Organizator : Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu

          I miejsce : Jakub Kaliski, Olga Pakulska, Julia Wypijewska, kl.I

           

          Międzyszkolny Konkurs dla klas II-III  English Zone 

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu

          II miejsce : Martyna Krzykanowska, Aleksandra Slawiczek, Aleksandra Jańczak ( kl. III)

           

          Konkurs Przyrodniczy na wykonanie prezentacji multimedialnej pt.: Cuda natury w Polsce

          6.05.2017r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu

          I miejsce – Zuzanna Biernat, kl. V

           

          Konkurs Prozdrowotno-Ekologiczny Zdrowie a środowisko

          6.05.2017r.

          Organizator: Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu

          II miejsce – Zuzanna Biernat , kl. V

          II miejsce – Robert Jańczak, kl. V

          III miejsce – Jakub Adamski, kl.VI

           

          Międzyszkolny konkurs Języka Angielskiego English Champion

          25.05.2017r.

          Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu

          II miejsce - Martyna Krzykanowska

          III miejsce - Aleksandra Slawiczek

           

          Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów kl. III

          05.2017r.

          Organizator : Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu

          III miejsce – Mikołaj Matyszczak, kl.III

           

          XVI Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny o Tytuł Mistrza Pięknej Polszczyzny

          30. 05. 2017 r.

          Organizator : Szkoła Podstawowa nr 9 im. M. Skłodowskiej- Curie w Inowrocławiu

          Wyróżnienie – Zuzanna Biernat , kl. V

           

           

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
      • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
      • (52) 35-27-262
      • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit