• Strona główna
  • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
  • Projekty i programy
        • Sukcesy 2015/2016

        • Sukcesy II semestr 2015/2016

           

          1. Szkolny konkurs recytatorski w ramach projektu "Ucz się i baw Świetlica przyjazna uczniowi"

          10.02.2016r.

          I miejsce- Alan Jeziorowski, kl.III -  " Pomidor"

          II miejsce- Martyna Krzykanowska, kl.II - " Samochwała"

          Helena   Stajkowska, kl.II    " Kłamczucha"

          III miejsce- Jan   Sadłos, kl.I -" Samochwała"

          Wyróżnienie- Hubert Pakulski, kl.III  - " Katar"

          Blanka Górna, kl.III .- " Na straganie"

          Jakub Wypijewski, kl.III.-  " Pomidor"

           

          2. Konkurs przedmiotowy z języka angielskiego:

          13.02.2016

          Organizator: Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

          Laureat: Julia Tadych, kl.VI

          Finalista: Dominik Miś, kl.V

           

          3. Szkolny Konkurs dla klas I-III „Mistrz Języka Angielskiego”

          Laureaci:

          Kl. I : Antoni Harenda(kl.1)

          Kl. II: Milena Jędrzejczak(kl.2)

          Kl. III: Szymon Krokos, Kacper Wieczorek(kl.3)

           

          4. Międzyszkolny Konkurs Plastyczno- Językowy: „ENGLISH SPEAKING COUNTRIES- THE CULTURE TRIP”

          Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu

          II miejsce: Julia Tadych, Roksana Oczki (kl. VI), Stanisław Janeczek, Dominik Miś (kl.V)

          III miejsce: Hubert Molenda, Jakub Szczepuła (kl.VI)

           

          5. Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy pod hasłem" Pomniki Przyrody w naszej okolicy"

          26.02. 2016r.

          Organizator:

          I miejsce - Zuzanna Biernat, kl. IV

          II miejsce - Jakub Kędzierski, kl. IV

          Wyróżnienie za najlepszą prezentację - Anastazja Oczki, kl. V

           

          6. Mistrzostwa Inowrocławia  w  Piłce Nożnej Halowej

          29.02.2016r.

          Organizator: Wydział Oświaty, Kultury, Promocji i Sportu

          III miejsce SP10

          Skład drużyny:  Jakub Adamski- kl.5, Maksymilian Budzyński - kl.5, Stanisław Janeczek- kl.5, Robert Jańczak -  kl.4,Jakub Kędzierski kl.4, Szymon Leszczyński - kl.5, Hubert Maćkowiak- kl.4,Nikodem Michalski- kl.4, Dominik Miś- kl.5, Marcin Rzetelny - kl.4, Kacper Walczak- kl.5, Dawid Zdunowski- kl.5.

           

          7. III Międzyszkolny konkurs matematyczno - przyrodniczy pt.:" Fascynująca przyroda"

          1.03.2016

          Organizator: Gimnazjum nr 1 im. św. Wojciecha w Inowrocławiu

          III miejsce zespołowo : Roksana Oczki, Agata Stachowiak, Julia Tadych, Marta Zielińska

           

          8. XIII Konkurs interpretacji teatralnej dla dzieci i młodzieży (konkurs wojewódzki)

          10. 03. 2016 r.

          Organizator : Teatr Baj Pomorski w Toruniu

          Wyróżnienie - Dominik Miś, kl. V


          9. Konkurs recytatorski Bajkowy Świat wierszy Doroty Gellner

          18.03.2016r.

          Organizator: Biblioteka  Miejska w Inowrocławiu, 

          II miejsce - Jakub Wypijewski, kl.III

           

          10. Szkolny konkurs plastyczny pn.: ”Wiosna wokół nas” dla klas 0-III

          21.03. 2016r.

          I miejsce:

          Wiktoria Walczak, kl. II

          Nina Jamiołkowska, kl.III

          II miejsce:

          Sergiusz Pietrasik, kl. I

          Hubert Pakulski, kl. III

          III miejsce:

          Maciej Olszewski, kl. „0”

          Wiktoria Leszczyńska, kl. „0”

          Wyróżnienia:

          Julia Kilich, kl. II

          Aleksandra Slawiczek, kl. II

           

          11. Zawody pływackie dla dzieci i młodzieży inowrocławskich szkół podstawowych i gimnazjalnych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia, Ryszarda Brejzy

          31.03.2015r.

          Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu

           

          Julia Maćkowiak(kl.1) - II miejsce 25m stylem klasycznym

          Dawid Nowak(kl.1) - I miejsce 25m stylem dowolnym; I miejsce 25m stylem grzbietowym

          Katarzyna Walczak(kl.3) – II miejsce 25 m stylem klasycznym,

          Stanisław Janeczek(kl.5) – II miejsce 50 m stylem klasycznym;  III miejsce - 50 m stylem dowolnym.

           

          12. Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla kl. III i IV

          02.04. 2016r.

          Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu

          I miejsce – Zuzanna Biernat, kl. IV

           

          13. Powiatowy Konkurs Sztuki Plastycznej" Ocalić od zapomnienia"

          8.04.2016r.

          Organizator: Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu

          Wyróżnienie - Anastazja Oczki, kl.V

           

           

           

          14. Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla kl. V i VI

          09.04.2016r.

          Organizator : Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu

          I miejsce - Zuzanna Biernat, kl.IV

                            Julia Tadych, kl.VI

          II miejsce - Jakub Adamski, kl.V

          III miejsce - Kacper Walczak, kl.V

           

          15. Międzyszkolny Konkurs „ Jestem bezpieczny na drodze”

          9.04. 2016

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu

          III miejsce - drużyna w składzie: Wiktoria Kaliska, Patryk Flanc, Mateusz Musiał

                            

          16. Międzyszkolny konkurs literacki "Czytam, bo lubię"'

          16. 03. 2016 r.

          Organizator: I Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu
          Laureatka: Zuzanna Biernat, klasa IV

           

          17. Szkolny konkurs na komiks o bezpieczeństwie w internecie

          15.04.2016r.

          Organizator: SP 10

          I miejsce – Julia Tadych, kl. VI

          II miejsce- Michał Kowalski, kl. IV

          III miejsce - Jakub Kędzierski, kl. IV

          Wyróżnienie:  Hubert Maćkowiak, kl. IV

                                   Jakub Adamski, kl. V

           

          18. Szkolny konkurs plastyczny " Na zdrowie. Higiena sprzyja urodzie."

          15.04.2016r.

          Laureaci:

          kl.0- Weronika Skrzypczak

          kl.1- Julia Staszków

          kl.2- Aleksandra Jańczak

          kl.3-Katarzyna Walczak

          kl.4- Marcin Rzetelny

          kl. 5- Łukasz Troszyński

          kl.6- Agata Stachowiak

           

           

          19. Szkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej pt.: „Jak dbam o higienę osobistą?”

          I miejsce – Michał Kowalski, kl. IV

          II miejsce- Jakub Kędzierski, kl. IV,

                             Julia Tadych, kl. VI

          III miejsce - Alicja Poszwa, kl. IV

           

          20. edycja Regionalnego Konkursu Historycznego pod nazwą „Dzieje Polski – Jagiellonowie na tronie Polski”

          31.03.2016r.

          Organizator: Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy

          II miejsce -  Sergiusz Pietrasik, kl. I

          Wyróżnienie: Julia Maćkowiak, kl. I

          Wyróżnienie: Helena Stajkowska, kl. I

          Wyróżnienie :Szymon Krokos, kl. III

           

          21. konkurs plastyczny „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4  im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu

          I miejsce:  Aleksandra Jańczak, kl. II

          II miejsce: Dawid Kukuczka, kl. I

          III miejsce:  Wiktoria Walczak, kl. II

           

          22. konkurs dla uczniów klas I-III  pn." Właściwości zdrowotne owoców"

          I miejsce - Alan Jeziorowski z  kl. III i Aleksandra Slawiczek z kl. II

          II miejsce - Patryk Flanc z  kl.III oraz Sergiusz Pietrasik z kl. I

          III miejsce -  Antoni Harenda z  kl.I , Hubert Pakulski z kl. III i Katarzyna Walczak z kl. III

           

          23. Konkurs Języka Angielskiego „ English is Easy”

          17.04.2016r.

          Organizator: I Liceum Ogólnokształcące i Gimnazjum Dwujęzyczne im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          Laureatka- Julia Tadych ,kl.VI

           

          24. Konkurs recytatorski Turniej słowa (konkurs powiatowy)
          23. 04. 2016 r.

          Organizator: KCK w Inowrocławiu

          Wyróżnienie: Dominik Miś, kl.V

           

          25. Przegląd teatrów szkolnych (konkurs powiatowy)
          27. 04. 2016 r.

          Organizator: KCK w Inowrocławiu

          Wyróżnienie: Ekipa 10 (zespół ucz.: Dominik Miś Jakub Adamski Amelia Lewandowska Karolina Jagielska Alicja Poszwa Wiktoria Małachowska Aleksandra Zimmer Kacper Walczak)

           

          26. Konkurs języka angielskiego ” Magic English”

          28.04.2016

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu

          I miejsce: Dominik Miś, kl.V

           

          27. IV Konkurs „Saperem być- żołnierz współczesny bohater”

          29.04.2016r.

          Organizator: Dowódca 2 Pułku Inżynieryjnego oraz Klub 2 Pułku Inżynieryjnego w Inowrocławiu

          Wyróżnienie: Zuzanna Biernat, kl. IV

          28. Turniej w Tenisie Ziemnym dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych

          2.05.2015r.

          Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu.

          Kategoria wiekowa 12 lat

          II miejsce - Michał Kowalski, kl.IV

           

          29. Konkurs Przyrodniczy na wykonanie prezentacji multimedialnej pt.: "Woda jako cenne źródło życia"

          10.05.2016r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu

          I miejsce – Zuzanna Biernat, kl. IV

          II miejsce - Michał Kowalski, kl. IV

           

          30. Międzyszkolny Konkurs dla klas II-III  „English Zone”

          12.05.2016r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 16 im. Jana Pawła II w Inowrocławiu

          II miejsce: zespół- Szymon Krokos, Kacper Wieczorek, Jakub Wypijewski (kl.III)

           

          31. Międzyszkolny konkurs chemiczny "Przeciwdziałanie emisji zanieczyszczeń powietrza"

          12.05.2016r.

          Organizator: Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu

          I miejsce - Zuzanna Biernat, kl. IV

          II miejsce - Anastazja Oczki ,kl.V; Roksana Oczki, kl.VI

          Wyróżnienia: Jakub Kędzierski, Michał Kowalski, Hubert Maćkowiak, Alicja Poszwa (kl. IV)

           

          32. Konkurs Prozdrowotno-Ekologiczny „Zdrowie a środowisko”

          12.05.2016r.

          Organizator: Gimnazjum nr 2 im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu

          I miejsce - Julia Tadych , kl.VI

          IV miejsce - Zuzanna Biernat, kl.IV

          Wyróżnienie - Adamski Jakub, kl.V

           

          33. Powiatowy Konkurs Plastyczny „Uczynki miłosierdzia w życiu codziennym”

          Organizator Szkoła Podstawowa nr 6 w Inowrocławiu

          I miejsce – Jakub Kędzierski, kl. IV

           

           

           

          Sukcesy

          I semestr 2015/2016

           

          1. Międzyszkolny Konkurs Onkologiczny pn. "Żyję zgodnie z zaleceniami Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem"

          18 września 2015 r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          III miejsce – Tadych Julia, kl.6

           

          2. Konkurs „List do ojca. List to taty”

          czerwiec- wrzesień 2015 roku

          Organizator: Senat RP

          Wyróżnienie - Alicja Miler, kl. 6

           

          3. Międzyszkolny konkurs plastyczny „Wierszem i pędzlem malowane”

          16 października 2015r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          kat. klas pierwszych

          II miejsce -  Jan Polewski, kl.1

           

          4. Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu dla szkół podstawowych i  gimnazjalnych

          21 października 2015r.

          Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Inowrocławiu

          Klasyfikacja indywidualna:

          25 m stylem dowolnym dziewcząt kat. od 7 do 9 lat
          III miejsce – Katarzyna Walczak, kl.3

          25 m grzbietem dziewcząt kat. od 7 do 9 lat
          II miejsce – Katarzyna Walczak, kl.3

          50 m stylem klasycznym chłopców kat. od 10 do 12 lat
          II miejsce – Stanisław Janeczek, kl.5

          50 m stylem dowolnym chłopców kat. od 10 do 12 lat
          II miejsce – Stanisław Janeczek, kl.5

          III miejsce - Dominik Miś, kl.5 

          Uczniowie walczyli w dwóch wybranych przez siebie stylach: klasycznym, kraulem oraz grzbietowym.

           

          5. XXXVIII Konkurs Recytatorski Prozy i Poezji Kujawskiej im. Franciszka Becińskiego

          18 października 2015 roku

          - etap powiatowy – organizator KCK w Inowrocławiu

          III miejsce - Dominik Miś, kl. 5

          12 listopada 2015 roku

          - etap wojewódzki – organizator Radziejowski Dom Kultury

          I miejsce - Dominik Miś, kl. 5

           

          6. Szkolny konkurs na zakładkę do książki

          27 października 2015r.

          I miejsce  - Wiktoria Kaliska, kl. 3 oraz Milena Jędrzejczak, kl. 2

          II miejsce - Martyna Krzykanowska, kl. 2 oraz Katarzyna Walczak, kl. 3

          III miejsce - Julia Staszków, kl. 1

          7. Szkolny konkurs na hasło promujące czytanie książek

          27 października 2015r.

          1 miejsce zespół: Maria Kaczmarek i Izabela Konarska kl.4

          II miejsce zespół: Marcin Rzetelny i Michał Kowalski, kl.4 oraz zespół Jakub Adamski i Nikodem Orczyk, kl.5

          III miejsce zespół: Anastazja Oczki i Amelia Lewandowska, kl.5

          wyróżnienie zespół: Karol Jóźwiak i Nikodem Michalski, kl.4

           

          8. Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo – misyjnej ,, Podróże przez kontynenty”- Ameryka Południowa - IV edycja

          5 listopada 2015 r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          I miejsce -  Adamski Jakub – kl.5

          I miejsce - Walczak Kacper - kl.5

          III miejsce - Rolirad Agata  – kl.5

           

          9. Turniej prozdrowotny dla klas VI " W zdrowym ciele zdrowy duch".

          5 listopada 2015 r.

          Organizator: Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku

          I miejsce - drużyna w składzie: Roksana Oczki, Agata Stachowiak, Julia Tadych i Marta Zielińska, kl.6

           

          10. Antynikotynowy konkurs pt. "Walcz z nałogiem" 

          12 listopada 2015r:

          Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu

          II miejsce - Szymon Krokos, kl.3

           

          11. Konkurs plastyczny "Tacy sami  a jednak inni - integracja w oczach dziecka"

          25 listopada 2015r:

          Organizator: Zespół Szkół Integracyjnych w Inowrocławiu

          Wyróżnienie -  Emilia Kwiatkowska, kl.2

           

          12. Konkurs na najładniejszy karmnik dla ptaków

          27 listopada 2015 r.

          Organizator: Klub Kopernik ISM

          Wyróżnienie - Jakub Kędzierski, kl.4

           

          13. Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej „ Little Artist, Little Soul”

          27 listopada 2015r.

          Organizator:  Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Batorego w Inowrocławiu

          Wyróżnienie - Wiktoria Kaliska, kl.3

          Wyróżnienie -  Julia Maćkowiak, kl.1

           

          14. Mikołajkowy Turniej Tenisa Ziemnego dla dzieci do lat 16 pod patronatem  prezydenta Inowrocławia

          5 grudnia 2015r.

          Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w  Inowrocławiu

          kat. do 12 lat

          III miejsce - Rzetelny Marcin, kl.4

           

           

          15. Międzyszkolny konkurs poetycki „Mój świat i … Jana Kasprowicza”

          12 grudnia 2015 r.

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

           

          Kategoria poezja, grupa wiekowa: uczniowie klas III – IV

          Wyróżnienie - Wiktoria Małachowska, kl. 4, za wiersz „Powróciły do domu bociany”,

          Wyróżnienie - Hubert Maćkowiak, kl. 4, za wiersz „Mróz”,

           

          Kategoria poezja, grupa wiekowa: uczniowie klas V – VI

          III miejsce –  Julia  Zielińska, kl. 5 , za wiersz „Mój świat”,

          Wyróżnienie - Stanisław Janeczek, kl. 5, za wiersz „Przy wigilijnym stole”,

          Wyróżnienie - Jakub Adamski, kl. 5, za wiersz „Mój świat”

          16. Konkurs Plastyczny „ Penetracja wyobraźni”

          7 grudnia 2015

          Organizator: Klub KSM „ Kopernik”

          III miejsce - Hubert Maćkowiak, kl.4

          Wyróżnienie - Alicja Poszwa, kl.4

          Wyróżnienie - Agata Rolirad, kl.5

           

          17. Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pn. "Najpiękniejsza szopka bożonarodzeniowa”

          16 grudnia 2015

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Panny Maryi w Inowrocławiu

          Wyróżnienie - Hubert Pakulski, kl.3

           

          18. Konkurs plastyczny  Zrób coś ładnego prawie z niczego”

          Organizator: filia Biblioteki Miejskiej im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu 

          II miejsce – Adam Osiński , kl.2

          Wyróżnienie – Julia Kilich , Wiktoria, kl.2

           

          19.Międzyszkolny konkurs plastyczny „Inowrocław dawniej i dziś - uroki Starego Inowrocławia”

          Organizator: Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Kusocińskiego w Inowrocławiu

          II miejsce – Julia Staszków, kl.1

          Wyróżnienie – Aleksandra Slawiczek, kl.2

          Wyróżnienie – Franciszek Antczak, kl.1

          Wyróżnienie – Jan Polewski, kl.1

          Wyróżnienie – Piotr Gancarczyk, kl.1

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
      • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
      • (52) 35-27-262
      • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit