• Strona główna
  • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
  • Projekty i programy
        • Sukcesy 2018/2019

        •  

          SUKCESY  UCZNIÓW  W KONKURSACH  I  ZAWODACH

          NA SZCZEBLU OGÓLNOPOLSKIM, WOJEWÓDZKIM, POWIATOWYM, MIEDZYSZKOLNYM I SZKOLNYM

          W  ROKU  SZKOLNYM  2018 / 2019

           

          Imię

           i nazwisko ucznia

          Klasa

          Zdobyte miejsce

          Nazwa konkursów/

          zawodów

          Nauczyciel opiekun

          Hubert Kurant

          Oddział„0”

          wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Magia Świąt Bożego Narodzenia

          Hanna Miler-Slawiczek

          Lena Polewska

          Oddział„0”

          wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Mój Anioł Stróż pod honorowym patronatem Wydziału Katechetycznego w Gnieźnie

          Elżbieta Rynarzewska

          Maja Zajączkowska

          Oddział„0”

          I miejsce

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Magia Świąt Bożego Narodzenia

          Hanna Miler-Slawiczek

          Szymon Paszek

          Oddział„0”

          III miejsce

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Magia Świąt Bożego Narodzenia

          Hanna Miler-Slawiczek

          Lena Polewska

          Oddział„0”

          wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Magia Świąt Bożego Narodzenia

          Hanna Miler-Slawiczek

          Hubert Kurant

          Oddział„0”

          wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Magia Świąt Bożego Narodzenia

          Hanna Miler-Slawiczek

          Wojciech Cegielski

          Oddział„0”

          I miejsce w kategorii: konkurs wiedzy

           

          Wojewódzki Konkurs Historyczny dla klas I-III Dzieje Polski – temat XI edycji: Jagiellonowie na tronie polskim Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy

          Hanna Miler-Slawiczek

          Lena Polewska

          Oddział„0”

          II miejsce w kategorii: konkurs wiedzy

          Wojewódzki Konkurs Historyczny dla klas I-III Dzieje Polski – temat XI edycji: Jagiellonowie na tronie polskim Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy

          Hanna Miler-Slawiczek

          Zofia Wisniewska

          Oddział„0”

          III miejsce w kategorii: konkurs wiedzy

           

          Wojewódzki Konkurs Historyczny dla klas I-III Dzieje Polski – temat XI edycji: Jagiellonowie na tronie polskim Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy

          Hanna Miler-Slawiczek

          Filip Ziółkowski

          Oddział„0”

          III miejsce w kategorii: konkurs wiedzy

           

          Wojewódzki Konkurs Historyczny dla klas I-III Dzieje Polski – temat XI edycji: Jagiellonowie na tronie polskim Zespół Szkół i Placówek nr 1w Bydgoszczy

          Hanna Miler-Slawiczek

          Hubert Kurant

          Oddział„0”

          Wyróżnienie w kategorii: konkurs wiedzy

          Wojewódzki Konkurs Historyczny dla klas I-III Dzieje Polski – temat XI edycji: Jagiellonowie na tronie polskim Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy

          Hanna Miler-Slawiczek

          Magdalena Kasperkowiak

          Kl. I

           

          III miejsce w kategorii: konkurs wiedzy

           

          Wojewódzki Konkurs Historyczny dla klas I-III Dzieje Polski – temat XI edycji: Jagiellonowie na tronie polskim Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy

          Katarzyna Kurtysiak

          Maja Łysiak

           

          Kl. I

           

          II miejsce w kategorii: piosenka patriotyczna

           

          Wojewódzki Konkurs Historyczny dla klas I-III Dzieje Polski – temat XI edycji: Jagiellonowie na tronie polskim Zespół Szkół i Placówek nr 1w Bydgoszczy

          Katarzyna Kurtysiak

          Magdalena Kasperkowiak

          Kl. I

           

          II miejsce w kategorii: piosenka patriotyczna

           

          Wojewódzki Konkurs Historyczny dla klas I-III Dzieje Polski – temat XI edycji: Jagiellonowie na tronie polskim Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy

          Katarzyna Kurtysiak

          Igor Kaźmierski

          Kl. I

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Obrona Cywilna Wokół Nas pod hasłem Działania Służb Ratowniczych w  Sytuacjach Kryzysowych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy, Miasto Inowrocław

          Renata Wilbik

          Katarzyna Kurtysiak

          Wojciech Trzebiatowski

          Kl. I

          III miejsce

          Międzyszkolny konkurs Tacy sami a jednak inni.

          Katarzyna Kurtysiak

          Wojciech Trzebiatowski

          Kl. I

          II miejsce

          Międzyszkolny konkurs Magia Świąt Bożego Narodzenia

          Katarzyna Kurtysiak

          Karina Latańska

          Kl. I

          III miejsce

          Międzyszkolny konkurs śpiewania kolęd

          K.Kurtysiak

          Igor Kaźmierski

          Kl. I

          wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Kujawskie Centrum Kultury

          Katarzyna Kurtysiak

          Franciszek Janeczek

          Kl. I

          II miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Katarzyna Kurtysiak

          Wojciech Trzebiatowski

          Kl. I

          III miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Katarzyna Kurtysiak

          Natalia Paszek

          Kl. I

          Wyróżnienie

          Szkolny konkurs plastyczny Pisanka wielkanocna

          Katarzyna Kurtysiak

          Igor Kaźmierski

          Kl. I

          Wyróżnienie

          Szkolny konkurs plastyczny Pisanka wielkanocna

          Katarzyna Kurtysiak

          Igor Kaźmierski

          Kl. I

          I miejsce

          Szkolny Konkurs Mistrza Angielskiego

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Aleksander Modrzejewski

           

          Kl. II

          III miejsce 25 m stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu dla szkół podstawowych i  gimnazjalnych

          Renata Wilbik

          Antoni Stępniewski

          Kl. II

          III miejsce

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Magia Świąt Bożego Narodzenia

          Renata Wilbik

          Antoni Stępniewski

          Kl. II

           III miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Renata Wilbik

          Julia Fedde

          Kl. II

          I miejsce

          Szkolny konkurs plastyczny Pisanka wielkanocna

          Renata Wilbik

          Aleksander Modrzejewski

          Kl. II

          II miejsce

          Szkolny Konkurs Mistrza Angielskiego

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Olga Pakulska

           

          Kl. III

           

          II miejsce 25 m stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu dla szkół podstawowych i  gimnazjalnych

          Teresa Rosa

          Jan Sadłos

          Kl. III

          III miejsce

          IV Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej

          Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej

          Elżbieta Rynarzewska

          Jan Sadłos

          Kl. III

          II miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Europa naszym wspólnym domem

          Barbara Herrmann

          Wiktoria Leszczyńska

          Kl. III

          II miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Piosenek i Pastorałek

          Barbara Herrmann

          Wiktoria Skrzypczak

          Kl. III

          wyróżnienie

          Konkurs na najładniejszą kartkę świąteczną, org. KCK

          Barbara Herrmann

          Olga Pakulska

           

          Kl. III

           

          II miejsce 25 m stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia w pływaniu dla szkół podstawowych i  gimnazjalnych

          Teresa Rosa

          Olga Pakulska

          Kl. III

          II miejsce w stylu klasycznym

          Wiosenne zawody pływackie dla dzieci i młodzieży inowrocławskich szkół podstawowych i gimnazjalnych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia, Ryszarda Brejzy OSiR Inowrocław

          Teresa Rosa

          Olga Pakulska

          KL.III

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Życie i twórczość Kornela Makuszyńskiego

          Barbara Herrmann

          Jan Sadłos

          KL.III

          III miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Życie i twórczość Kornela Makuszyńskiego

           

          Aleksandra Sroczyńska

          KL.III

          III miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny

          Barbara Herrmann

          Martyna Kijak

          KL.III

          II miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Barbara Herrmann

          Michalina Gładysz                                             

          KL.III

          wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Inowrocławski czar dwóch kółek

          Barbara Herrmann

          Martyna Kijak

          Kl. III

          I miejsce

          Szkolny konkurs plastyczny Pisanka wielkanocna

          Barbara Herrmann

          Jan Sadłos

          Kl. III

          III miejsce

          Szkolny Konkurs Mistrza Angielskiego

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Julia Staszków

          Kl. IV

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Bezpieczne ciepło w Twoim domu

          Anna Witecka-Słomion

          Karol Małachowski

          Kl. IV

          III miejsce

          Międzyszkolny konkurs poetycko-plastyczny Mój świat i … Jana Kasprowicza Kategoria plastyka

          Barbara Herrmann

          Antoni Flizikowski

          Kl. IV

          II miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas trzecich i czwartych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławian SPI

          Anna Witecka-Słomion

           

          Antoni Harenda

          Kl. IV

          III miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas trzecich i czwartych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia SPI

          Anna Witecka-Słomion

           

          Piotr Gancarczyk

           

           

          Kl. IV

          III miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas trzecich i czwartych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławian SPI

          Anna Witecka-Słomion

           

          Antoni Harenda

           Kl. IV

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy na wykonanie Makiety Źródła zanieczyszczeń powietrza SP2 w Inowrocławiu

          Anna Witecka-Słomion

           

          Helena Strajkowska

          Kl. IV

          I miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Tomasz Znajdek

          Dawid Kukuczka

          Kl. IV

          III miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Tomasz Znajdek

          Dominik Jaworski

          Kl. IV

          wyróżnienie

          Szkolny konkurs ekologiczny

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Martyna Krzykanowska

          Kl. V

          Wyróżnienie

          Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny kategoria Beniamin Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych

          Małgorzata Marcjan

          Aleksandra Slawiczek

          Kl. V

          wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs plastyczny Bezpieczne ciepło w Twoim domu

          Anna Witecka-Słomion

          Aleksandra Slawiczek

          Kl. V

          wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs poetycko-plastyczny Mój świat i … Jana Kasprowicza Kategoria poezja

          Beata Świtalska

          Kacper Pawłowski

          Kl. V

          wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs poetycko-plastyczny Mój świat i … Jana Kasprowicza Kategoria poezja

          Beata Świtalska

          Martyna Krzykanowska

          Kl. V

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas piątych i szóstych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia SP4

          Anna Witecka-Słomion

           

          Aleksandra Slawiczek

          Kl. V

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas piątych i szóstych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia SP4

          Anna Witecka-Słomion

           

          Julia Kilich

          Kl. V

          II miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny dla uczniów klas piątych i szóstych pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia SP4

          Anna Witecka-Słomion

           

          Aleksandra Slawiczek

          Kl. V

          I miejsce

          IV Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej

          Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej

          Elżbieta Rynarzewska

          Dawid Lisowski

          Kl. V

          I miejsce

          IV Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej i Religijnej

          Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Nowej Wsi Wielkiej

          Elżbieta Rynarzewska

          Aleksandra Slawiczek

          Kl. V

          II miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Geograficzny

          Wędrujemy po krainach Polski  SP9 w Inowrocławiu

          Anna Witecka-Słomion

           

          Aleksandra Jańczak

          Kl. V

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Geograficzny

          Wędrujemy po krainach Polski SP9 w Inowrocławiu

          Anna Witecka-Słomion

           

          Aleksandra Slawiczek

          Kl. V

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny

          W labiryncie mitów SP 11 w Inowrocławiu

          Beata Świtalska

          Aleksandra Jańczak

          Kl. V

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Historyczny

           Starożytna Grecja i Rzym SP11 w Inowrocławiu

          Hanna Miler-Slawiczek

          Martyna Krzykanowska

           Kl. V

          wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Historyczny Wiedzy o gen. Władysławie Sikorskim PTTK O/Inowrocław

          Hanna Miler-Slawiczek

          Anna Witecka-Słomion

          Jan Wudarek

          Kl. V

          I miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Tomasz Znajdek

          Julia Kilich

          Kl. V

          I miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Tomasz Znajdek

          Jowita Rochowiak

          Kl. V

          II miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Tomasz Znajdek

          Jan Wudarek

          Kl. V

          I miejsce

          Międzyszkolny konkurs Inowrocławski czar dwóch kółek

          Barbara Herrmann

          Krzysztof Bilenda

          Kl. V

          I miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Tomasz Znajdek

          Julia Kilich

          Kl. V

          II miejsce

          Szkolny konkurs ekologiczny

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Kinga Spychalska

          Kl. V

          III miejsce

          Szkolny konkurs ekologiczny

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Kacper Pawłowski

          Kl. V

          III miejsce

          Szkolny konkurs ekologiczny

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Mikołaj Matyszczak

          Kl. V

          I miejsce

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Beata Świtalska

          Aleksandra Slawiczek

          Kl. V

          II miejsce

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Beata Świtalska

          Mateusz Musiał

          Kl. VI

          III miejsce

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów klas VI i VII szkół podstawowych Liga Zadaniowa Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wraz z Toruńskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Matematycznego

          Renata Wiktorowicz

           

          Szymon Krokos

          Kl. VI

          II miejsce

          Renata Wiktorowicz

          Katarzyna Walczak

           

          Kl.VI

          III miejsce 50 m stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia

          w pływaniu dla szkół podstawowych i  gimnazjalnych

          Tomasz Znajdek

          Mateusz Musiał

          Kl. VI

          I miejsce

          Międzyszkolny konkurs poetycko-plastyczny Mój świat i … Jana Kasprowicza Kategoria poezja

          Grażyna Jaśniowska

          Mateusz Musiał

          Kl. VI

          III miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

          W harmonii z przyrodą SP1 w Inowrocławiu

          Renata Wiktorowicz

          Anna Witecka-Słomion

          Jakub Wypijewski

          Kl. VI

          III miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

          W harmonii z przyrodą SP1 w Inowrocławiu

          Renata Wiktorowicz

          Anna Witecka-Słomion

          Szymon Krokos

          Kl. VI

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego First Step

          SP 8 w Inowrocławiu

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Katarzyna Walczak

          KL. VI

          III miejsce

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Grażyna Jaśniowska

          Szymon Krokos

          KL. VI

          III miejsce

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Grażyna Jaśniowska

          Zuzanna Biernat

          Kl. VII

           

          Finalistka

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

          Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

          Anna Witecka-Słomion

          Zuzanna Biernat

          Kl. VII

           

          Finalistka

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

          Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

          Anna Witecka-Słomion

          Zuzanna Biernat

          Kl. VII

           

          Finalistka

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

          z Matematyki Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy

          Małgorzata Marcjan

          Zuzanna Biernat

          Kl. VII

          I miejsce

          w województwieV lokata na etapie centralnym

          Ogólnopolska Olimpiada Zdrowego stylu życia PCK

          Anna Witecka-Słomion

           

          Zuzanna Biernat

          Kl. VII

          Wyróżnienie

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki dla uczniów klas VI i VII szkół podstawowych Liga Zadaniowa Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wraz z Toruńskim Oddziałem Polskiego Towarzystwa Matematycznego

          Małgorzata Marcjan

          Zuzanna Biernat

          Kl. VII

          Laureatka

          II miejsce

           

          Powiatowy Konkurs Biologiczny Kasper Biologiczny dla uczniów szkól podstawowych i gimnazjum, pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego; I Liceum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          Anna Witecka-Słomion

           

          Zuzanna Biernat

          Kl. VII

          Finalistka

          IV miejsce

          Powiatowy Konkurs Biologiczny dla uczniów szkól podstawowych i gimnazjum, pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego II Liceum im. Marii Konopnickiej w Inowrocławiu

          Anna Witecka-Słomion

           

          Zuzanna Biernat

           

          Kl. VII

           

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Onkologiczny pn. Żyję zgodnie z zaleceniami Europejskiego Kodeksu Walki z Rakiem

          Anna Witecka-Słomion

           

          Zuzanna Biernat

           

          Kl.VII

           

          I miejsce

           

          Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo – misyjnej Podróże przez kontynenty-Azja

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Zuzanna Biernat

          Kl. VII

          wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas VII i VIII

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Martyna Królikowska

          Kl. VII

          III miejsce

          Międzyszkolny konkurs poetycko-plastyczny Mój świat i … Jana Kasprowicza  Kategoria plastyka

          Barbara Herrmann

          Biernat Zuzanna

          Kl. VII

          wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Multimedialny

          Temat prezentacji - Największa atrakcja turystyczna w krajach niemieckojęzycznych. Wybierz miejsce godne zobaczenia i zachęć do jego odwiedzenia. III Liceum Ogólnokształcące w Inowrocławiu

          Katarzyna Glanc-Nawrocka

          Maria Kaczmarek

          Kl. VII

          II miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Prozdrowotnej

          Zdrowie a Środowisko SP5 w Inowrocławiu

          Anna Witecka-Słomion

           

          Robert Jańczak

          Kl. VII

          III miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Prozdrowotnej

          Zdrowie a ŚrodowiskomSP5 w Inowrocławiu

          Anna Witecka-Słomion

           

          Jakub Kędzierski

          Kl. VII

          II miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Historyczny na wykonanie pracy plastycznej nawiązującej do wydarzeń z Powstania Wielkopolskiego PTTK O/Inowrocław

          Hanna Miler-Slawiczek

          Anna Witecka-Słomion

           

          Jakub Kędzierski

          Kl. VII

          wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs na wykonanie Marzanny z okazji powitania wiosny ”Marzanna” PTTK O/Inowrocła

          Małgorzata Marcjan

          Anna Witecka-Słomion

          Fabian Lewiński

          Kl. VII

          I miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Tomasz Znajdek

          Marcin Rzetelny

          Kl. VII

          III miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Tomasz Znajdek

          Jakub Kędzierski

          Kl. VII

          I miejsce

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny Inowrocław jak z bajki Klub KSM Rondo

          Barbara Herrmann

          Zuzanna Biernat

          Kl. VII

          I miejsce

          Szkolny konkurs o zdrowiu

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Maria Kaczmarek

          Kl. VII

          III miejsce

          Szkolny konkurs o zdrowiu

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Martyna Królikowska

          Kl. VII

          II miejsce

          Szkolny konkurs o zdrowiu

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Jakub Kędzierski

          Kl.VII

          wyróżnienie

          Szkolny konkurs o zdrowiu

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Maria Kaczmarek

          KL.VII

          II miejsce

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Dorota Krasicka

          Martyna Królikowska

          KL.VII

          III miejsce

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Dorota Krasicka

          Dominik Miś

          Kl.VIII

           

          Finalista

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

          z Języka angielskiego Kuratorium Oświaty wBydgoszczy

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Dominik Miś

          Kl.VIII

           

          Laureat

          II miejsce

          Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkól podstawowych i gimnazjum Englisk is easy, pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego I Liceum im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Dominik Miś

          Kl.VIII

          I miejsce 50 m stylem dowolnym, II miejsce 50 m stylem grzbietowym

          Mistrzostwa Inowrocławia

           w pływaniu dla szkół podstawowych i  gimnazjalnych

           

          Tomasz Znajdek

          Kacper Walczak

           

          Kl.VIII

           

          II miejsce

           

          Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo – misyjnej Podróże przez kontynenty - Azja

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Oliwier Klejnowski

           

          Kl.VIII

           

          III miejsce

           

          Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo – misyjnej Podróże przez kontynenty - Azja

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Oliwier Klejnowski

          Kl.VIII

          II miejsce

          Międzyszkolne zawody rowerowe Inowrocławski czar dwóch kółek

          Tomasz Znajdek

          Dominik Miś

          Kl.VIII

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Multimedialny Smog to dla Zdrowia Szok

          Anna Witecka-Słomion

          Agata Rolirad

          Kl.VIII

          II miejsce

          Szkolny konkurs o zdrowiu

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Anastazja Oczki

          Kl.VIII

          III miejsce

          Szkolny konkurs o zdrowiu

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

          Oliwier Klejnowski

          Kl.VIII

          III miejsce

          Szkolny konkurs o zdrowiu

          Anna Witecka-Słomion

          Dorota Rolirad

          Kl.VIII

          wyróżnienie

          Szkolny konkurs o zdrowiu

          Anna Witecka-Słomion

          Elżbieta Rynarzewska

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
      • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
      • (52) 35-27-262
      • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
  • Galeria zdjęć

      brak danych
  • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit