• Strona główna
  • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
  • Projekty i programy
        • Sukcesy 2017/2018

        • Sukcesy

           

          Imię
          i nazwisko ucznia

          Klasa

          Zajęte miejsce

          Nazwa konkursów/
          zawodów

          Nauczyciel opiekun

          Igor
          Kaźmierski

          „0”

           

          Dyplom

           

          Konkurs plastyczny
          „Pod skrzydłami anioła”  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Igor
          Kaźmierski

          „0”

           

          Wyróżnienie

           

          Konkurs wiedzy o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Igor
          Kaźmierski

          „0”

          Dyplom

          Konkurs
          z ciekawostką
          w tle  o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Tomasz
          Pakulski

          „0”

           

          Dyplom

           

          Konkurs plastyczny
          „Pod skrzydłami anioła”  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Tomasz
          Pakulski

          „0”

          Dyplom

           

          Konkurs
          z ciekawostką
          w tle  o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Magdalena Kasperkowiak

          „0”

           

          Wyróżnienie

           

          Konkurs wiedzy
          o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Magdalena Kasperkowiak

          „0”

           

          Dyplom

           

          Konkurs
          z ciekawostką
          w tle o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Magdalena Kasperkowiak

          „0”

           

          Wyróżnienie

           

          Powiatowy konkurs „Inspirowane bajką”  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Hubert
          Kurant

          „0”

           

          Dyplom

           

          Konkurs plastyczny
          „Pod skrzydłami anioła”  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Hubert
          Kurant

          „0”

           

          Dyplom

           

          Konkurs
          z ciekawostką
          w tle o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Krzysztof Lewandowski-Bednarek

          „0”

           

          Dyplom

           

          Konkurs
          z ciekawostką
          w tle o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Jakub
          Wolas

          „0”

           

          Dyplom

           

          Konkurs
          z ciekawostką
          w tle o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Jakub
          Wolas

          „0”

           

          Wyróżnienie

           

          Konkurs wiedzy
          o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Natalia
          Paszek

          „0”

          Dyplom

          Konkurs
          z ciekawostką
          w tle o Inowrocławiu  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Natalia
          Paszek

          „0”

          Dyplom

          Powiatowy konkurs „Inspirowane bajką”  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Natalia
          Paszek

          „0”

          II

          Eko-moda SP
          nr 8

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Natalia
          Paszek

          „0”

          I

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Ratunku! Na pomoc!”

          Barbara
          Herrmann

          Igor
          Wieczorek

          „0”

           

          Dyplom

           

          Konkurs
          z ciekawostką
          w tle
          o Inowrocławiu Przedszkole „Miś”

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Igor
          Wieczorek

          „0”

           

          Wyróżnienie

           

          Konkurs plastyczny „Magia Świąt”  

          Katarzyna
          Kurtysiak

          Alan
          Radecki

          I

          III

          Konkurs Drużynowy
          I LIKE ENGLISH

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Alan
          Radecki

          I

          III

          Szkolny konkurs plastyczny „Zaprojekuj breloczek z logo SKO”

          Renata
          Wilbik

          Antoni Stępniewski

           

          I

          III

          Konkurs Drużynowy
          I LIKE ENGLISH

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Antoni Stępniewski

          I

          I

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Ratunku! Na pomoc!”

          Barbara
          Herrmann

          Antoni Stępniewski

          I

          II

          Szkolny konkurs dla uczniów klas I-III Właściwości zdrowotne ziół

          Renata
          Wilbik

          Antoni Stępniewski

          I

          Laureat

          Konkurs plastyczny pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia „Obrona cywilna wokół nas - Walka ze smogiem”

          Renata
          Wilbik

          Antoni Stępniewski

          I

          Wyróżnienie

          Szkolny konkurs plastyczny „Zaprojektuj breloczek z logo SKO”

          Renata
          Wilbik

          Antoni Stępniewski

          I

          Wyróżnienie

          Konkurs na najczęściej oszczędzającego ucznia

          Renata
          Wilbik

          Aleksander Modrzejewski

           

          I

          III

          Konkurs Drużynowy
          I LIKE ENGLISH

          Agata Marszałkowska-Zaleta

          Aleksander Modrzejewski

          I

          II miejsce stylem grzbietowym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Aleksander Modrzejewski

          I

          II miejsce stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Aleksander Modrzejewski

          I

          I

          Szkolny konkurs dla uczniów klas I-III Właściwości zdrowotne ziół

          Renata
          Wilbik

          Julia
          Fedde

           

          I

          Wyróżnienie

          III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
          i Religijnej pt. Nasze Matki i Królowe na ziemi i w niebie” w Nowej Wsi Wielkiej

          Elżbieta
          Rynarzewska

          Julia
          Fedde

           

          I

          III

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”

          Barbara
          Herrmann

          Julia Wypijewska

          II

          Wyróżnienie

          Konkurs na plakat promujący czytanie

          Barbara
          Herrmann

          Julia Wypijewska

          II

          III

          Międzyszkolny Konkurs „Omnibus”

          Barbara
          Herrmann

          Julia Wypijewska

          II

          I

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Ratunku! Na pomoc!”

          Barbara
          Herrmann

          Cała klasa

          II

          Wyróżnienie

          Zakładka do książki

          Barbara
          Herrmann

          Olga
          Pakulska

          II

          III

          Wielobój Sprawnościowo- Akrobatyczny

          Anna
          Witecka-Słomion

          Olga
          Pakulska

          II

          II

          Mistrzostwa szkół  Inowrocławia
          w pływaniu, styl dowolny

          Anna
          Witecka-Słomion

          Olga
          Pakulska

           

          II

          II
          25 m stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Olga
          Pakulska

           

          II

          II (drużynowo)

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Olga
          Pakulska

          II

          Wyróżnienie

          Światowy Dzień Pluszowego Misia

          Barbara
          Herrmann

          Olga
          Pakulska

          II

          III miejsce stylem dowolnym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Olga
          Pakulska

          II

          III miejsce stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Olga
          Pakulska

          II

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs
          Eko-moda

          Barbara
          Herrmann

          Olga
          Pakulska

          II

          III

          Międzyszkolny Konkurs „Na zdrowie”

          Barbara
          Herrmann

          Olga
          Pakulska

          II

          I

          Szkolny Konkurs „Pisanka wielkanocna”

          Barbara
          Herrmann

          Wiktoria Leszczyńska

          II

          II

          Szkolny konkurs dla uczniów klas I-III Właściwości zdrowotne ziół

          Barbara
          Herrmann

          Alan
          Sylwestruk

          II

          III

          Międzyszkolny Konkurs „Jestem bezpieczny na drodze”

          Barbara
          Herrmann

          Jan
          Sadłos

          II

          III

          Szkolny konkurs dla uczniów klas I-III Właściwości zdrowotne ziół

          Barbara
          Herrmann

          Jan
          Sadłos

          II

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs
          Eko-moda

          Barbara
          Herrmann

          Jan
          Sadłos

          II

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs „Wierszobranie”

          Barbara
          Herrmann

          Jan
          Sadłos

          II

          III

          Międzyszkolny Konkurs „Jestem bezpieczny na drodze”

          Barbara
          Herrmann

          Jan
          Sadłos

          II

          III

          Międzyszkolny Konkurs „Na zdrowie”

          Barbara
          Herrmann

          Gracjan
          Kazik

          II

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs
          Eko-moda

          Barbara
          Herrmann

          Martyna
          Kijak

          II

          Wyróżnienie

          Szkolny konkurs dla uczniów klas I-III Właściwości zdrowotne ziół

          Barbara
          Herrmann

          Kacper
          Musiał

          II

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs
          Eko-moda

          Barbara
          Herrmann

          Kacper

          Musiał

          II

          III

          Międzyszkolny Konkurs „Jestem bezpieczny na drodze”

          Barbara
          Herrmann

          Aleksandra Sroczyńska

          II

          III

          Międzyszkolny Konkurs „Na zdrowie”

          Barbara
          Herrmann

          Aleksandra Sroczyńska

          II

          III

          Międzyszkolny Konkurs „Omnibus”

          Barbara
          Herrmann

          Aleksandra Sroczyńska

          II

          Wyróżnienie

          Szkolny Konkurs „Pisanka wielkanocna”

          Barbara
          Herrmann

          Cała klasa

          II

          Wyróżnienie

          „Tacy sami
          a jednak inni”
          k. plastyczny

          Barbara
          Herrmann

          Cała klasa

          II

          II

          Szkolny Festiwal Piosenki
          o Zdrowiu L4

          Barbara
          Herrmann

          Julia
          Maćkowiak

           

          III

           

          Zwycięstwo w konkursie na udział w reprezentacji dzieci   wprowadzających piłkarzy na Stadionie Narodowym na mecz Polski z Czarnogórą
          w eliminacjach mistrzostw świata 2018

          Julia
          Maćkowiak

          III

          Wyróżnienie

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Zaprojektuj breloczek z logo SKO”

          Hanna Miler-Slawiczek

          Piotr
          Rękas

          III

          I

          Konkurs międzyszkolny „Europa naszym wspólnym Domem”

          Hanna Miler-Slawiczek

          Piotr
          Rękas

          III

          II stylem klasycznym

           

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia

          Hanna Miler-Slawiczek/Anna Witecka-Słomion

          Piotr
          Rękas

          III

          III stylem dowolnym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia

          Hanna Miler-Slawiczek/Anna Witecka-Słomion

          Piotr
          Rękas

          III

          III

          Międzyszkolny Konkurs Gramatyczny

          Hanna Miler-Slawiczek

          Piotr
          Rękas

          III

          II miejsce stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Piotr
          Rękas

          III

          III miejsce stylem dowolnym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Dominik Jaworski

          III

          I

          Konkurs międzyszkolny „Europa naszym wspólnym Domem”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Helena Stajkowska

          III

          II

          Konkurs międzyszkolny „Europa naszym wspólnym Domem”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Dawid
          Kukuczka

          III

          II

          Wielobój Sprawnościwo-Akrobatyczny

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Piotr
          Rękas

          III

          II

          Międzyszkolny konkurs regionalny „Inowrocław
          i okolice”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Piotr
          Gancarczyk

          III

          II

          Międzyszkolny konkurs regionalny „Inowrocław
          i okolice”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Piotr
          Gancarczyk

          III

          I

          Szkolny Konkurs „Zdrowe właściwości ziół”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Piotr
          Gancarczyk

          III

          Wyróżnienie

          Wojewódzki Konkurs Historyczny „Dzieje Polski”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Piotr
          Gancarczyk

          III

          III

          Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wierszobranie”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Piotr Gancarczyk

          III

          I

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Ratunku! Na pomoc!”

          Barbara
          Herrmann

          Franciszek Antczak

          III

          Wyróżnienie

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Zaprojektuj breloczek z logo SKO”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Dawid
          Nowak

          III

          II
          25 m stylem grzbietowym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Dawid
          Nowak

          III

          II
          25 m stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Dawid
          Nowak

          III

          II (drużynowo)

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Dawid
          Nowak

          III

          I miejsce stylem grzbietowym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Dawid
          Nowak

          III

          I miejsce stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Jan
          Polewski

          III

          III

          III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
          i Religijnej pt. Nasze Matki
          i Królowe na ziemi i w niebie

          w Nowej Wsi Wielkiej

          Elżbieta
          Rynarzewska

          Jan
          Polewski

          III

          I

          Szkolny Konkurs „Zdrowe właściwości ziół”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Paweł Sroczyński

          III

          Wyróżnienie

          Szkolny Konkurs „Zdrowe właściwości ziół”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Paweł Sroczyński

          III

          Wyróżnienie

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Wielkanocna Pisanka”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Sergiusz Pietrasik

          III

          III

          Wojewódzki Konkurs Historyczny „Dzieje Polski”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Karol Małachowski

          III

          II

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Wielkanocna Pisanka”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Klasa III

          (zespół)

          III

          Wyróżnienie

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Wiosna wokół nas”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Aleksandra Slawiczek

          IV

          II

          Międzyszkolny Konkurs historyczno-fotograficzny ”Powstanie Wielkopolskie oczami młodzieży”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Aleksandra Slawiczek

          IV

          I

          Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy
          Krew darem życia

          Anna
          Witecka-Słomion

          Aleksandra Slawiczek

          IV

          III

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia dla uczniów klas trzecich
          i czwartych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Aleksandra Slawiczek

          IV

          III

          Szkolny konkurs  Fraszka o zdrowiu

          Grażyna
          Jaśniowska

          Kacper Pawłowski

          IV

          Wyróżnienie

          III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
          i Religijnej pt. Nasze Matki
          i Królowe na ziemi i w niebie

          w Nowej Wsi Wielkiej

          Elżbieta
          Rynarzewska

          Julia
          Kilich

          IV

          I

          Międzyszkolny Konkurs historyczno-fotograficzny ”Powstanie Wielkopolskie oczami młodzieży”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Julia
          Kilich

          IV

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs poetycko - plastyczny Mój świat i… Jana Kasprowicza

          Beata
          Świtalska

          Julia
          Kilich

          IV

          II

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia dla uczniów klas trzecich
          i czwartych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Julia
          Kilich

          IV

          III

          Szkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej Moje propozycje aktywnego wypoczynku

          Małgorzata Marcjan/Anna Witecka-Słomion

          Julia
          Kilich

          IV

          III

          Szkolny konkurs wiedzy prozdrowotno-ekologicznej dla klas VI-VII

          Anna Witecka-Słomion/Elżbieta Rynarzewska/
          Małgorzata Marcjan

          Julia
          Kilich

          IV

          I

          Szkolny konkurs  Fraszka o zdrowiu

          Grażyna
          Jaśniowska

          Dawid Lisowski

          IV

          II

          III Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
          i Religijnej pt. Nasze Matki
          i Królowe na ziemi i w niebie

          w Nowej Wsi Wielkiej

          Elżbieta
          Rynarzewska

           

          Wiktoria Walczak

           

          IV

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs historyczno-fotograficzny ”Powstanie Wielkopolskie oczami młodzieży”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Wiktoria Walczak

           

          IV

          I

          „Pod skrzydłami anioła”
          k. plastyczny

          Barbara
          Herrmann

          Wiktoria Walczak

          IV

          I

          „ Mój świat i …. Jana Kasprowicza”
          k. plastyczny

          Barbara
          Herrmann

          Stanisław Piniewski

          IV

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs historyczno-fotograficzny ”Powstanie Wielkopolskie oczami młodzieży”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Stanisław
          Piniewski

          IV

          I

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Ratunku! Na pomoc!”

          Barbara
          Herrmann

          Milena Jędrzejczak

          IV

          II

          Konkurs recytatorski
          z języka angielskiego
          Magic English

          Agata
          Marszałkowska-Zaleta

          Milena Jędrzejczak

          IV

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Historyczny „Polska Piastów”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Martyna Krzykanowska

          IV

          II

          Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny pod patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia dla uczniów klas trzecich
          i czwartych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Martyna Krzykanowska

          IV

          I

          Szkolny konkurs wiedzy prozdrowotno-ekologicznej dla klas VI-VII

          Anna Witecka-Słomion/Elżbieta Rynarzewska/
          Małgorzata Marcjan

          Adam
          Osiński

          IV

          III

          Międzyszkolny Konkurs przyrodniczy
          Król Puszczy Białowieskiej

          Anna
          Witecka-Słomion

          Adam
          Osiński

          IV

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”

          Barbara
          Herrmann

          Aleksandra Jańczak

          IV

          II

          Szkolny konkurs  Fraszka o zdrowiu

          Grażyna
          Jaśniowska

          Alan
          Jeziorowski

           

          V

           

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs Poezji
          i Prozy Religijnej

          Elżbieta
          Rynarzewska

          Katarzyna Walczak

          V

          I
          50 m stylem dowolnym

           

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Katarzyna Walczak

          V

          II
          50 m stylem klasycznym

           

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Katarzyna Walczak

          V

          II (drużynowo)

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i  gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Katarzyna Walczak

          V

          I miejsce stylem klasycznym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Katarzyna Walczak

          V

          II miejsce stylem dowolnym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Katarzyna Walczak

          V

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Szymon Krokos

          V

          Wyróżnienie

          Konkurs recytatorski
          z języka angielskiego
          Magic English

          Agata
          Marszałkowska-Zaleta

          Szymon Krokos

          V

          I

          Międzyszkolny Konkurs Historyczny Polska Piastów

          Grażyna
          Jaśniowska

          Szymon Krokos

          V

          II

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Grażyna
          Jaśniowska

          Mateusz Musiał

          V

          III

          Szkolny konkurs Fraszka o zdrowiu

          Grażyna
          Jaśniowska

          Jakub Wypijewski

          V

          II

          Szkolny konkurs wiedzy prozdrowotno-ekologicznej dla klas VI-VII

          Anna Witecka-Słomion/Elżbieta Rynarzewska/
          Małgorzata Marcjan

          Jakub Wypijewski

          V

          Wyróżnienie

          XV Konkurs
          interpretacji teatralnej dla dzieci i młodzieży

          Grażyna

          Jaśniowska

          Jakub Wypijewski

          V

          II

          Powiatowy Turniej Słowa 
          Słowo źródłem inspiracji

          Grażyna

          Jaśniowska

          Jakub
          Wypijewski

          V

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Hubert Pakulski

          V

          III

          Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejszy stroik wielkanocny”

          Barbara
          Herrmann

          Nina
          Jemiołkowska

          V

          I

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Ratunku! Na pomoc!”

          Barbara
          Herrmann

          Zuzanna
          Biernat

          VI

           

          I

          Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo Misyjnej - Podróże przez kontynenty

          Elżbieta Rynarzewska, Anna Witecka-Słomion

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs historyczno-fotograficzny ”Powstanie Wielkopolskie oczami młodzieży”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          Zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy
          z Przyrody

          Anna
          Witecka- Słomion

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          IV

          Międzyszkolny konkursie wiedzy
          o sporcie dla klas VI-VII

          Anna
          Witecka-Słomion

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          Wyróżnienie

          Wojewódzki Konkurs Interpretacji Aktorskiej pt. I Ty możesz stać się.....

          Grażyna
          Jaśniowska

          Zuzanna
          Biernat

           

          VI

           

          I

          Międzyszkolny konkurs poetycko - plastyczny Mój świat i… Jana Kasprowicza

          Grażyna
          Jaśniowska

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          II

          Międzyszkolny Konkurs Biblijny

          "Życie
          i działalność Jezusa w Ewangelii wg św. Jana” 
          prezentacja multimedialna

          Elżbieta
          Rynarzewska

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          I

          Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla
          kl. V - VII

          Anna
          Witecka-Słomion

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          Zdobycie tytułu Laureata

           

          Konkurs Przedmiotowy
          z Przyrody - etap wojewódzki

          Anna
          Witecka-Słomion

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          I

          Międzyszkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej Ekomoda - projektowanie akcesoriów modowych
          z odpadów

          Anna
          Witecka-Słomion

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          I

          Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas V-VII  Wędrujemy po krainach Polski

          Anna
          Witecka-Słomion

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          I

          Szkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej Moje propozycje aktywnego wypoczynku

          Anna
          Witecka-Słomion

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          I

          Szkolny konkurs wiedzy prozdrowotno-ekologicznej dla klas VI-VII

          Anna Witecka-Słomion/Elżbieta Rynarzewska/
          Małgorzata Marcjan

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          I

          Szkolny konkurs
          ortograficzny

          Grażyna
          Jaśniowska

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          I

          Szkolny konkurs
          Fraszka o zdrowiu

          Grażyna
          Jaśniowska

          Zuzanna
          Biernat

          VI

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Alicja
          Poszwa

          VI

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Robert
          Jańczak

          VI

          V (drużynowo)

          Rozgrywki mini  piłki nożnej chłopców - rocznik 2005-2007

          Anna
          Witecka-Słomion

          Robert
          Jańczak

          VI

          Drużyna zakwalifikowała się do II etapu (wiosennego)

          Turniej piłki nożnej

          Anna
          Witecka-Słomion

          Robert
          Jańczak

          VI

          III

          Mistrzostwa Miasta
          w  halowej piłce nożnej chłopców

          Anna
          Witecka-Słomion

          Robert
          Jańczak

          VI

          II

          Międzyszkolny konkurs wiedzy przyrodniczo - misyjnej  Podróże przez kontynenty - Australia - VI edycja

          Anna
          Witecka-Słomion

          Robert
          Jańczak

          VI

          I

          Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla
          kl. V - VII

          Anna
          Witecka-Słomion

          Robert
          Jańczak

          VI

          II

          Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy dla klas V-VII  Wędrujemy po krainach Polski

          Anna
          Witecka-Słomion

          Robert
          Jańczak

          VI

          III

          Szkolny konkurs wiedzy prozdrowotno-ekologicznej dla klas VI-VII

          Anna Witecka-Słomion/Elżbieta Rynarzewska/
          Małgorzata Marcjan

          Jakub
          Kędzierski

          VI

          IV

          Międzyszkolny konkursie wiedzy
          o sporcie dla klas VI-VII

          Anna
          Witecka-Słomion

          Jakub
          Kędzierski

          VI

           

          III (drużynowo)

           

          Mistrzostwa Miasta
          w  halowej piłce nożnej chłopców

          Anna
          Witecka-Słomion

          Jakub
          Kędzierski

          VI

          Drużyna zakwalifikowała się do II etapu (wiosennego)

           

          Turniej piłki nożnej

           

          Anna
          Witecka-Słomion

          Jakub
          Kędzierski

          VI

           

          V (drużynowo)

           

          Rozgrywki mini  piłki nożnej chłopców - rocznik 2005-2007

          Anna
          Witecka-Słomion

          Jakub
          Kędzierski

           

          VI

           

          II

          Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczo Misyjnej - Podróże przez kontynenty

          Elżbieta Rynarzewska, Anna Witecka-Słomion

          Jakub
          Kędzierski

          VI

          I

          „ Mój świat i … Jana Kasprowicza”
          k. plastyczny

          Barbara
          Herrmann

          Jakub
          Kędzierski

          VI

          I

          Międzyszkolny konkurs ekologiczny dla
          kl. V-VII

          Anna
          Witecka-Słomion

          Jakub
          Kędzierski

          VI

          III

          Rozgrywki piłki nożnej chłopców kl. VII o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr14

          Anna
          Witecka-Słomion

          Jakub Kędzierski

          VI

          I

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Ratunku! Na pomoc!”

          Barbara
          Herrmann

          Wiktoria Małachowska

          VI

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny konkurs poetycko - plastyczny Mój świat i… Jana Kasprowicza

          Grażyna
          Jaśniowska

          Wiktoria Małachowska

          VI

          IV

          Międzyszkolny konkursie wiedzy
          o sporcie dla klas VI-VII

          Anna
          Witecka-Słomion

          Wiktoria Małachowska

          VI

          III

          Szkolny konkurs Fraszka o zdrowiu

          Grażyna
          Jaśniowska

          Wiktoria Małachowska

          VI

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Michał
          Kowalski

          VI

           

          II
          50 m stylem dowolnym

           

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i  gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Michał
          Kowalski

          VI

          III

          50 m stylem grzbietowym

           

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i  gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

          Michał
          Kowalski

          VI

           

          II (drużynowo)

           

          Mistrzostwa Miasta
          w  halowej piłce nożnej chłopców Mikołajkowy Turniej

          Anna
          Witecka-Słomion

          Michał
          Kowalski

          VI

           

          III (drużynowo)

           

          Mistrzostwa Miasta
          w  halowej piłce nożnej chłopców Mikołajkowy Turniej

          Anna
          Witecka-Słomion

          Michał
          Kowalski

          VI

           

          II
          kat. do
          12 lat

           

          Tenisa Ziemnego dla dzieci do lat 16 pod patronatem  prezydenta Inowrocławia

          Anna
          Witecka-Słomion

          Michał
          Kowalski

          VI

          III

          Rozgrywki piłki nożnej chłopców kl. VII o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr14

          Anna
          Witecka-Słomion

          Michał
          Kowalski

          VI

          II

          Szkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej Moje propozycje aktywnego wypoczynku

          Anna
          Witecka-Słomion

          Michał
          Kowalski

          VI

          II

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Grażyna
          Jaśniowska

          Fabian
          Lewiński

          VI

          V (drużynowo)

          Rozgrywki mini  piłki nożnej chłopców rocznik 2005-2007

          Anna
          Witecka-Słomion

          Fabian
          Lewiński

          VI

          Drużyna zakwalifikowała się do II etapu (wiosennego)

           

          Turniej piłki nożnej

           

          Anna
          Witecka-Słomion

          Fabian
          Lewiński

          VI

          III (drużynowo)

          Mistrzostwa Miasta
          w  halowej piłce nożnej chłopców

          Anna
          Witecka-Słomion

          Fabian
          Lewiński

          VI

          III

          Rozgrywki piłki nożnej chłopców kl. VII o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr14

          Anna
          Witecka-Słomion

          Maria Kaczmarek

          VI

          II

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Grażyna
          Jaśniowska

          Hubert
          Maćkowiak

          VI

          V (drużynowo)

          Rozgrywki mini  piłki nożnej chłopców rocznik 2005-2007

          Anna
          Witecka-Słomion

          Hubert
          Maćkowiak

          VI

          Drużyna zakwalifikowała się do II etapu (wiosennego)

          Turniej piłki nożnej

          Anna
          Witecka-Słomion

          Hubert
          Maćkowiak

          VI

          III (drużynowo)

          Mistrzostwa Miasta
          w  halowej piłce nożnej chłopców

          Anna
          Witecka-Słomion

          Hubert
          Maćkowiak

          VI

          III

          Rozgrywki piłki nożnej chłopców kl. VII o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr14

          Anna
          Witecka-Słomion

          Marcin
          Rzetelny

          VI

           

           

          II

           

           

          Indywidualne mistrzostwa dziewcząt
          i chłopców rocznika 2002
          i młodsi oraz 2005
          i młodsi w tenisie stołowym.

          Anna
          Witecka-Słomion

          Marcin
          Rzetelny

          VI

          V  (drużynowo)

          Rozgrywki mini  piłki nożnej chłopców
          rocznik 2005-2007

          Anna
          Witecka-Słomion

          Marcin
          Rzetelny

          VI

          Drużyna zakwalifikowała się do II etapu (wiosennego)

           

          Turniej piłki nożnej

           

          Anna
          Witecka-Słomion

          Marcin
          Rzetelny

          VI

           

          III (drużynowo)

           

          Mistrzostwa Miasta
          w  halowej piłce nożnej chłopców

          Anna
          Witecka-Słomion

          Marcin
          Rzetelny

          VI

          III

          Rozgrywki piłki nożnej chłopców kl. VII o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr14

          Anna
          Witecka-Słomion

          Maksymilian
          Budzyński

           

          VII

          I
          (rocznik 2002
          i młodsi)

           

          Indywidualne mistrzostwa dziewcząt
          i chłopców rocznika 2002
          i młodsi oraz 2005 i młodsi w tenisie stołowym.

          Anna
          Witecka-Słomion

          Maksymilian
          Budzyński

          VII

          Drużyna zakwalifikowała się do II etapu (wiosennego)

          Turniej piłki nożnej

          Anna
          Witecka-Słomion

          Maksymilian
          Budzyński

           

          VII

          III

          Rozgrywki piłki nożnej chłopców kl. VII o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr14

          Anna
          Witecka-Słomion

          Maksymilian
          Budzyński

          VII

          III

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Grażyna
          Jaśniowska

          Dominik
          Miś

           

          VII

           

          I
          50 m stylem dowolnym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i  gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

           

          Dominik
          Miś

           

          VII

          I
          50 m stylem grzbietowym

           

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i  gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

           

           

          Dominik
          Miś

           

          VII


          II (drużynowo)

           

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w pływaniu dla szkół podstawowych
          i  gimnazjalnych

          Anna
          Witecka-Słomion

           

          Dominik
          Miś

          VII

          IV

          Międzyszkolny konkurs wiedzy
          o sporcie dla klas VI-VII

          Anna
          Witecka-Słomion

          Dominik
          Miś

          VII

           

          Zdobycie tytułu Laureata

           

          Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy 
          z Języka Angielskiego

          Agata
          Marszałkowska-Zaleta

          Dominik
          Miś

          VII

          III

          Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego
          „English is Easy” - organizator I LO im. Jana Kasprowicza

          Agata
          Marszałkowska-Zaleta

          Dominik
          Miś

          VII

          I miejsce stylem dowolnym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Dominik
          Miś

          VII

          I miejsce stylem grzbietowym

          Mistrzostwa Inowrocławia
          w Pływaniu dla uczniów szkół podstawowych
          i gimnazjalnych pod Patronatem Prezydenta Miasta Inowrocławia Ryszarda Brejzy

          Anna
          Witecka-Słomion

          Dominik
          Miś

          VII

          Wyróznienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

           

          Kacper
          Walczak

           

           

          VII

           

           

          Drużyna zakwalifikowała się do II etapu (wiosennego)

          Turniej piłki nożnej Międzyszkolny

          Anna
          Witecka-Słomion

          Kacper
          Walczak

          VII

          II

          Konkurs Onkologiczny pn. Żyję zgodnie
          z zaleceniami Europejskiego Kodeksu Walki
          z Rakiem

          Anna
          Witecka-Słomion

           

          Kacper
          Walczak

          VII

          III

          Rozgrywki piłki nożnej chłopców kl. VII o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr14

          Anna
          Witecka-Słomion

          Kacper Walczak

          VII

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Szymon
          Leszczyński

          VII

          Drużyna zakwalifikowała się do II etapu (wiosennego)

          Turniej piłki nożnej

          Anna
          Witecka-Słomion

          Szymon
          Leszczyński

          VII

          III

          Rozgrywki piłki nożnej chłopców kl. VII o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr14

          Anna
          Witecka-Słomion

          Szymon Leszczyński

          VII

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Jakub
          Adamski

          VII

          Drużyna zakwalifikowała się do II etapu (wiosennego)

          Turniej piłki nożnej

          Anna
          Witecka-Słomion

          Jakub
          Adamski

          VII

          III

          Rozgrywki piłki nożnej chłopców kl. VII o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr14

          Anna
          Witecka-Słomion

          Jakub
          Adamski

          VII

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Anastazja
          Oczki

          VII

          II

          Międzyszkolny Konkurs Onkologiczny pn. Żyję zgodnie
          z zaleceniami Europejskiego Kodeksu Walki
          z Rakiem

          Anna
          Witecka-Słomion

          Nikodem Orczyk

          VII

          Wyróżnienie

          Międzyszkolny Konkurs „Śladami ku Niepodległości”

          Hanna
          Miler-Slawiczek

          Agata
          Rolirad

          VII

          II

          Szkolny konkurs wiedzy prozdrowotno-ekologicznej dla klas VI-VII

          Anna Witecka-Słomion/Elżbieta Rynarzewska/
          Małgorzata Marcjan

          Zofia
          Leśniak

          VII

          III

          Szkolny konkurs ortograficzny

          Grażyna
          Jaśniowska

          Daria Lewandowska

          VII

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Agata
           Rolirad

          VII

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Dorota
          Rolirad

          VII

          Wyróżnienie

          Wojewódzkie Konfrontacje Teatrów Dziecięcych
          Teatr bez granic

          Grażyna
          Jaśniowska

          Łukasz
          Troszyński

          VII

          I

          Szkolny Konkurs Plastyczny „Ratunku! Na pomoc!”

          Barbara
          Herrmann