• Strona główna
 • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
 • Projekty i programy
    • Szkolny Klub Bezpieczeństwa 2015/2016

    • Redakcja: Katarzyna Kurtysiak

     Piszemy sprawozdanie -28.05.2016

      Członkowie SKB "Bezpieczniki" piszą sprawozdanie na konkurs na najaktywniejszy i efektywniejszy SKB. Uczniowie pod okiem opiekuna  gromadzą działania i zbierają w całość dotychczasowe  przedsięwzięcia.

      

     Bezpieczne przerwy – 27.05.2016

     SKB "Bezpieczniki " dba o właściwe zachowanie na przerwach. Jesteśmy widoczni wśród naszych kolegów. Dbamy o ład i porządek. Łagodzimy spory i pomagamy rozwiązać kłopoty.

       18.05.2016

     Przez miesiąc wychowankowie świetlicy zmagali sie z elementami programu "Bezpieczna droga". Wykonywali zadania praktyczne i teoretyczne, grali w grę edukacyjną, oglądali film. Dzieci zostały wyposażone  w znaczki odblaskowe oraz na posumowanie otrzymali dyplomy.

      16.05.2016

     Uczniowie SP nr 10 w Inowrocławiu doskonalili swoje umiejętności w zakresie bezpiecznego poruszania sie na drodze. Wykonali znaki drogowe i prowadzili zabawy w ruchu drogowym. Dzieci obejrzały film przygotowany przez KPP w Gdańsku. Na koniec zajęć i wykonały prace plastyczne.

     "Bezpieczniki w świetlicy"

      Członkowie SKB przeprowadzili zajęcia szkoleniowie dla wychowanków świetlicy nt zasad zachowania się na drodze.

     W zabawach dzieci uczyły się przechodzenia przez ulicę, naśladowały ruch uliczny i reagowanie na sygnalizację świetlną.Starsze koleżanki doskonale wcieliły się w role nauczycielek. Dziewczyny same przygotowały zabawy i zadania dla młodszych.

      

       Konkurs plastyczny „Tu jest super, tu jest bezpiecznie.”

                    Uczniowie SP nr 10 w Inowrocławiu wzięli udział w konkursie organizowanym pod patronatem wydawnictwa "Express Media" , mającym na celu propagowanie bezpieczeństwa na drodze, nad wodą, w Internecie, w lesie, w kontakcie z obcymi, na rowerze. Troje uczniów wykonało prace konkursowe: Nina Jamiołkowska- bezpieczeństwo na drodze, Blanka Górna - bezpieczeństwo   w sieci, Hubert Pakulski - bezpiecznie przechodzę przez jezdnię.

      

     Tworzymy gazetkę

     SKB "Bezpieczniki" przygotowuje gazetkę dla swoich kolegów, aby na bieżąco mogliby śledzić działalność klubu.

     Z pracami konkursowymi nt "Dekalog Kulturalnego Rowerzysty" została zapoznana cała społeczność szkolna.

      

     Dekalog Kulturalnego Rowerzysty

     Członkowie SKB "Bezpieczniki" wzięli udział w marcowym konkursie i przygotowali Dekalog Kulturalnego Rowerzysty.

     Wykonano 7 prac, pośród których wybrano jedną i wysłano na konkurs. Prace przygotowali : Agata Rolirad, Dorota Rolirad, Nikodem Orczyk, Oliwier Klejnowski, Dawid Zdunowski, Julia Zielińska, Daria Lewandowska. Na konkurs  wysłano prace Nikodema Orczyka.

     Uczniowie dojeżdżają do szkoły rowerami . W związku z tym ważne jest przestrzeganie zasad bezpiecznego zachowania się na drodze.

     Wzięliśmy udział w konkursie październikowym-13 listopada 2015 r.

     Członkowie SKB "Bezpieczniki" wzięli udział w konkursie październikowym polegającym na wypracowaniu  hasła promującego  jazdę w foteliku. Dzieci wypełniły ankietę dotyczącą korzystania przez nie w czasie jazdy z fotelika.

     Nasze hasło brzmi: "Kiedy jeździsz w foteliku unikniesz kłopotów bez liku."

      

      Wybraliśmy nazwę klubu-30 pażdziernka 2015 r.

     Członkowie SKB przy SP nr 10 w Inowrocławiu podczas burzliwych obrad wybrali nazwę dla swego klubu. Brzmi ona "BEZPIECZNIKI".
     Klubowicze nadal dbają o bezpieczeństwo w drodze do szkoły, w szkole oraz w najbliższej okolicy.

     KRONIKA SKB

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
   • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
   • (52) 35-27-262
   • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit