17 czerwca 2026 r. w Świeciu odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzieży Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce, podczas których nasza uczennica Zofia Koniarz z klasy VII osiągnęła spektakularny sukces!
Zofia wystartowała w konkurencji skoku wzwyż i nie dała szans swoim rywalkom. Pokonując wysokość 150 cm, zdobyła złoty medal oraz zaszczytny tytuł Mistrzyni Województwa Kujawsko-Pomorskiego!!!
To wyjątkowe osiągnięcie jest efektem ogromnego talentu, wytrwałości, setek godzin treningów oraz niezwykłej determinacji. Jeszcze niedawno Zofia cieszyła się z tytułu mistrzyni powiatu, a dziś stanęła na najwyższym stopniu podium w całym województwie!
Na co dzień rozwija swoje sportowe umiejętności również w klubie KS LZS Kruszwica, gdzie konsekwentnie pracuje nad doskonaleniem swojej formy. Dzisiejszy sukces pokazuje, że marzenia połączone z ciężką pracą naprawdę mogą prowadzić na sam szczyt.
Wielkie gratulacje kierujemy także do nauczyciela wychowania fizycznego, pana Tomasza Znajdka , który wspiera młodych sportowców w rozwijaniu ich pasji i przygotowuje ich do osiągania tak wspaniałych wyników.
Droga Zosiu, jesteśmy z Ciebie niezwykle dumni! Dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły i życzymy kolejnych rekordów, medali oraz spełniania sportowych marzeń.
Brawo, Zosiu! Mistrzyni Województwa jest tylko jedna!