• Jesteśmy "smakoszami"

• Uczennice naszej szkoły z trzeciej klasy w składzie: Fedde Julia, Gładysz Michalina  i Pomagier Katarzyna zajęły IV miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kulinarnym „Jestem Smakoszem”, który odbył się w SP nr 9. Zadania były różnorodne, od uzupełniania luk w  wierszu Jana Brzechwy „Na straganie”, rozpoznawania narzędzi kuchennych czy rozwiązaniu  rebusów po wykonanie szaszłyków z owoców i warzyw. Reprezentantki naszej szkoły spisały się doskonale w każdej konkurencji. Gratulujemy naszym dziewczynkom.

• Tydzień Amerykański

• Pod koniec listopada w naszej szkole odbywał się Tydzień Amerykański, który stał sie okazją do zgłębienia wiadomości o tym egzotycznym dla nas miejscu.

Młodsi uczniowie poznawali słownictwo związane ze zbliżajacym się świętem dziękczynienia i przebierali się za postacie z amerykańskich kreskówek. Starsi uczniowie przygotowali przepiękne plakaty, prezentacje multimedialne oraz degustacje potraw amerykańskich.

• ONKOMIKOŁAJE

• W SP nr 10 znalazły się dzieci, które ofiarowały upominki chorym kolegom z bydgoskiej onkologii. Dziękujemy!!!