• Konkurs wiedzy prozdrowotno-ekologicznej rozstrzygnięty!

• Dzisiaj, podczas „Białej Soboty”, imprezy propagującej zdrowy tryb życia, wręczone zostały nagrody i dyplomy uczniom szkół podstawowych Inowrocławia biorących udział w konkursie prozdrowotno - ekologicznym „Zdrowie a środowisko”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 5 w Inowrocławiu.
            Miło nam poinformować, że laureatem 1 miejsca została Martyna Krzykanowska z kl.8, laureatem trzeciego miejsca została Aleksandra Jańczak z kl.8, a Julia Kilich z kl.8 otrzymała wyróżnienie.
            Do konkursu zdolne uczennice przygotowała p.Anna Witecka-Słomion.
            Gratulujemy dziewczętom!

• GRATULACJE DLA NASZYCH SZÓSTOKLASISTÓW!!!

• Miło nam poinformować, że drużyna w składzie: Weronika Głowacka, Fabian Jeznach, Jakub Kaliski, Alan Sylwestruk i Amelia Szczypecka otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie ENGLISH CHAMPION, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 14 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Inowrocławiu.
            Konkurs miał formę zabawy. Był kahoot o rodzinie królewskiej, opis obrazka w języku angielskim, wordsnake na czas oraz pytania ukryte w kodach qr.
            Gratulacje dla uczestników!

• Wycieczka szkolna do Gdańska i Gdyni

• Piękne polskie wybrzeże, miejsca związane z historią Polski, takie jak Muzeum II Wojny Światowej, piękny żaglowiec „Dar Pomorza”, legendarny ORP „Błyskawica”, czy też rejs pirackim statkiem „Dragon”, to atrakcje wycieczki do Gdańska i Gdyni, w której uczestniczyli uczniowie klas 5-8 wraz w wychowawczyniami.

• Klasy młodsze

Pięknego dnia, pełnego dobrych wrażeń

dyrekcja, wychowawcy, nauczyciele oraz pracownicy szkoły .