• Strona główna
 • RODO Na podstawie art. 37 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, s.1), zwanego jako ,,RODO” informujemy, że w Szkole Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu Administrator Danych Osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych Osobowych - p. Adama Mroczka, tel. +48 601 215 898, e-mail iodo@amster.eu
 • Aktualności
     • "Czytam z klasą lekturki spod chmurki" czyli ogólnopolski projekt w klasie drugiej

     • Klasa druga w tym roku szkolnym realizowała ogólnopolski projekt – innowację pedagogiczną pt. „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”. Jej autorem jest Honorata Sarnecka. Dzieci zrealizowały zadania w trzech modułach, czytając kolejne  lektury: „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”,  „O psie, który jeździł koleją”, „Detektyw Pozytywka”.

      Za swoją pracę uczniowie otrzymali dyplom.

      Gratulacje!

     • ZAPROSZENIE!

     • ŚWIETLICA – BIBLIOTEKA – PEDAGOG

      DZIESIĄTKA PRZECHYTRZY KORONAWIRUSA!

      - album cz.1 i 2 w zakładce biblioteka zapraszamy do obejrzenia

      WITAMY!

      Od 25 marca realizujemy zdalne nauczanie, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny pakiet materiałów, zawierający propozycje, jak wykorzystać ten czas spędzany w domu w pożyteczny, ale i przyjemny sposób. Link „O szkole” (pod mapą strony) zawiera zakładki do biblioteki, świetlicy i pedagoga. Znajdziecie tam propozycje wirtualnych bibliotek, zabaw i zadań w postaci gier, prac plastyczno – technicznych i innych działań przygotowanych przez nauczycieli.

      Jednocześnie przypominamy, że nie są to zadania obowiązkowe. Będzie nam miło, jeśli z nich skorzystacie w swoim wolnym czasie jednak zależy to wyłącznie od Was.

       DZIESIĄTKA PRZECHYTRZY KORONAWIRUSA!

      Biblioteka szkolna i świetlica rozpoczynają akcję „Dziesiątka przechytrzy koronawirusa”, której celem  jest ukazanie jak spędzamy obecny czas, kiedy dla dobra własnego i innych zostajemy w domu, gdzie się uczymy, bawimy, przeżywamy różne sytuacje i nastroje. Szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce   "Biblioteka"

       

     • Szanowni Państwo!

     • W związku z opublikowanym Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 oraz Rozporządzeniem MEN w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,

      Szkoła Podstawowa nr10 realizuje nauczanie w formie zdalnej z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość od dnia 25 marca 2020r. do 10 kwietnia 2020r.

      Zaleca się pozostawanie uczniów w domach pod opieką rodziców (prawnych opiekunów).

     • XVIII Nocny Rajd Szlakiem Szwadronu Nadgoplańskiego

     • Tegoroczny XVIII rajd Szlakiem Szwadronu Nadgoplańskiego, odbył się w sobotę 29 lutego 2020 r.. Celem rajdu było uczczenie pamięci bohaterstwa uczestników Powstania Wielkopolskiego w jego 101 rocznicę oraz zapoznanie uczestników marszu ze znaczeniem walk powstańczych dla przywrócenia ziemi kujawskiej narodowi polskiemu. Marsz z pochodniami w otoczeniu pięknej przyrody odbył się na trasie Słońsko-Gąski. W trakcie przemarszu została przeprowadzona gra terenowa nawiązująca do Powstania Wielkopolskiego. Uczestnicy rajdu gościli w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Gąskach, gdzie częstowano ich ciepłą herbatą oraz grochówką. Na terenie szkoły odbyło się również podsumowanie konkursów.  Uczeń naszej szkoły Jan Wudarek z klasy VI został laureatem 4 miejsca w konkursie plastycznym „Powstanie Wielkopolskie 1918/19 r. w naszej pamięci”. Janek otrzymał nagrodę rzeczową, a cała nasza drużyna pamiątkowy dyplom za uczestnictwo w rajdzie.

     • Sukces uczniów trzeciej klasy

     • 29.02.2020 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Regionalny "Inowrocław i okolice", w którym uczniowie z naszej szkoły: Michalina Gładysz i Aleksander Modrzejewski z klasy trzeciej zajęli 2 miejsce. Gratulujemy reprezentantom naszej szkoły!

     • Drzwi otwarte, czyli „Spotkania w SP10 u Jana ” za nami

     • Dobiegły końca spotkania z dziećmi i rodzicami w ramach drzwi otwartych w Szkole Podstawowej nr 10, które pozwoliły uczestnikom zapoznać się z ofertą szkoły, spotkać z uczniami i nauczycielami „Dziesiątki” a przede wszystkim wziąć udział w ciekawych zajęciach i pokazach. Bardzo ciepło przyjęte zostały występy uczniów klasy drugiej, którzy zaprezentowali swoje artystyczne umiejętności. Spotkania przebiegały pod znakiem zdrowego odżywiania, sportu i nauki. Naukowa atmosfera towarzyszyła wszystkim.  Działo się to za sprawą licznych atrakcji, wśród których na czoło wysuwały się pokazy doświadczeń i eksperymentów. Przyszli pierwszoklasiści mogli osobiście wziąć w nich udział. Była „Zoologia na żywo”, gdzie goście przyglądali się małym, dużym, szarym i kolorowym zwierzątkom. Dzieci podziwiały takie okazy jak: ptasznik olbrzymi, karaczan madagaskarski, węże zbożowe i wiele innych, od których nie mogły oderwać wzroku. Duże zainteresowanie wzbudzało miejsce, gdzie czekało coś „wybuchowego”, „kolorowy wir”, „wulkan” oraz pokazy z optyki. Niektórzy pierwszy raz prowadzili obserwacje przy pomocy mikroskopu. Zwieńczeniem tych atrakcji stały się „SLIM glutki”, cieszące się wielkim powodzeniem u małych badaczy. Nie mogło zabraknąć zabaw z tabletami, robotami czy kodowaniem. „Wesołe tory przeszkód” czekały na przyszłych sportowców a kto chciał odpocząć szukał kącika z bajkami, by tam znaleźć to co lubi. „Specjały regionalne z różnych stron Polski” czekały na smakoszy.

      Tegoroczne „Spotkania u Jana” pozwoliły rodzicom i dzieciom lepiej poznać szkołę oraz jej otoczenie, aby przekonać się, że „Dziesiątka” to szkoła bezpieczna, przyjazna, w której każdy ma szansę na rozwój i sukces.

     • Koza Szymborska harcowała w szkole..

     • Jak nakazuje tradycja w ostatni dzień karnawału na ulicach Szymborza pojawia się Koza. Jej harce związane są z kujawskim obrzędem zapustnym. Tradycja Kozy liczy około 180 lat i od zawsze w orszaku  byli tylko mężczyźni przebrani w barwne stroje. W Kozie Szymborskiej "biegają" absolwenci naszej szkoły, którzy od najmłodszych lat fascynowali się tym obrzędem i czekali na moment kiedy sami będą „koziarkami”. Nic więc dziwnego, że uczestnicy Kozy Szymborskiej chętnie odwiedzają szkołę, w której tak niedawno się uczyli. Nie inaczej było i tym razem. Zgodnie z tradycją uczniowie od rana z niecierpliwością wyczekiwali na rozśpiewanych, kolorowych, brawurowych gości. Wreszcie Koza wpadła z impetem na boisko „bodła”, „kopała” i „tańcowała z kozim wdziękiem”, wzbudzając wiele radości wśród widzów. Nawet najmłodsze dzieci pokonały strach i nadstawiały policzki Kominiarzowi domagając się „muśnięcia” sadzą na szczęście. Starsi uciekali, słysząc strzelanie batów, inni tańcowali z Parą Młodą, podziwiali wigor Dziada i Baby. Ogólny szacunek i respekt wzbudzał Miś, Żydek, Cygan i Garbus. Na koniec wszyscy chętnie pozowali do wspólnego zdjęcia.  Koza zaśpiewała radosne „Sto lat” i harcując jeszcze tu i ówdzie po boisku, oddaliła się w rytmie skocznej muzyki Grajka. Do zobaczenia w przyszłym roku!

     • Obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego w SP nr 10

     • 21 lutego społeczność  Szkoły Podstawowej nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu włączyła się w obchody Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego. Tego dnia w szkole wiele się działo. Przygotowania trwały od kilku dni, a efektem była wspólna dobra zabawa młodszych, i starszych uczniów szkoły. Zmagania językowe w bibliotece szkolnej, uświetniła swoją obecnością pani Elżbieta Piniewska przewodnicząca Sejmiku Kujawsko-Pomorskiego, która zwróciła uwagę uczniów jak ważna jest dbałość o poprawność polszczyzny, oraz promowanie czytelnictwa literatury polskiej. Przez cały dzień można było utrwalać gramatykę, ortografię, zmagać się z łamańcami językowymi za sprawą różnych kolorowych plakatów i plansz, które pojawiły się na drzwiach sal lekcyjnych, korytarzach i w każdym zakątku szkoły. Były także ilustracje i rebusy związane z przysłowiami. Nie sposób było pominąć najczęściej pojawiających się błędów językowych. Taka lekcja poprawności językowej na długo pozostanie w pamięci uczniów.

     • Drzwi otwarte, czyli „Spotkania w SP10 u Jana ”

     • Zapraszamy Dzieci wraz z Rodzicami na kolejne popołudnie pełne atrakcji w ramach drzwi otwartych  „Spotkania u Jana”  w Szkole Podstawowej nr 10 w Inowrocławiuul. Przybyszewskiego 119  (dzielnica Szymborze)

       27.02.2020 o godz.17.00  

      Proponujemy m.in.:

      • Zoologia na żywo,
      • Coś wybuchowego,
      • Kolorowy wir,
      • Pokazy z optyki,
      • Zabawy rekreacyjno- sportowe oraz wiele innych atrakcji.

      Tegoroczne „Spotkania u Jana” pozwolą rodzicom i dzieciom lepiej poznać szkołę oraz jej otoczenie, aby przekonać się, że „Dziesiątka” to szkoła bezpieczna, przyjazna, w której każdy ma szansę na rozwój i sukces.

     • Anioły życzliwości SP10 rozdane!

     • Już po raz dziewiąty Anioły Życzliwości zagościły w SP10. 19 lutego społeczność szkoły przeżywała IX Dzień Anioła i Miłego Słowa pod hasłem: „Gdy Anioła w sobie mam, życzliwość, uśmiech i miłe słowo wszystkim dam!”

      Jest to jeden z przyjemniejszych dni w roku jak mawiają sami uczniowie, którzy przygotowują się do niego kilka dni wcześniej. W szkole utworzyła się aleja miłych słów za sprawą aniołków zawierających miłe słowa a następnie umieszczonych na postaci Anioła Miłych Słów wyeksponowanego w holu szkoły. Ponadto każda klasa przygotowała wizytówki z cytatami o życzliwości na drzwiach sal lekcyjnych, tworząc tzw. Niebiańską Aleję  Życzliwości. „Ważne ogłoszenia”  z miłymi słowami lub życzeniami znalazły się także na drzwiach sal lekcyjnych. Uczniowie wybrali Klasowych Aniołów Życzliwości na kolejny rok, którym przyznano tytuł „Anioła Życzliwości SP 10”. Zwieńczeniem obchodów Dnia Anioła i Miłego Słowa było wręczenie Klasowym Aniołom Życzliwości certyfikatów „Anioła Życzliwości SP 10”,  którego dokonała Pani dyrektor Beata Świtalska podczas uroczystego apelu. W tym roku certyfikaty i symboliczne aniołki trafiły do:  Zofii Bialik z oddziału zerowego, Wiktorii Tabaczyńskiej z klasy 1, Magdaleny Kasperkowiak z klasy 2, Julii Fedde z klasy 3, Karoliny Świerczyńskiej z klasy4, Heleny Stajkowskiej z klasy 5, Martyny Krzykanowskiej z klasy 6, Huberta Pakulskiego z klasy 7, Jakuba Kędzierskiego z klasy 8.

      Okazywanie szacunku, serdeczność, uśmiech, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym to nasze postanowienie na następny rok - stwierdzili uczniowie po wspólnym zaśpiewaniu piosenki "Przyjaciela mam i już”.

      - Aby ten dzień zapoczątkował dni miłego słowa i życzliwości trwające do końca roku szkolnego a nawet dłużej - życzyła wszystkim obecnym pani dyrektor Beata Świtalska.

     • „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

     • 11 lutego 2020r. w naszej szkole odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem „Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”. Chcieliśmy zwrócić uwagę na rolę każdego użytkownika internetu w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego środowiska online. Każdy z nas ponosi odpowiedzialność za to, co robi w sieci i w jaki sposób z niej korzysta. Chcieliśmy również zwrócić szczególną uwagę na potencjał sieci oraz różne możliwości jej zastosowania – w edukacji, w kontaktach z rówieśnikami, a także, jako formę twórczej rozrywki. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia.

      W tym dniu, w klasach IV-VIII uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przeprowadzili quiz wiedzy – „Co wiem na temat zasad bezpiecznego i właściwego zachowywania się w internecie?”, gdzie uczniowie za prawidłową odpowiedzieć zostali nagrodzeni słodkim upominkiem. Dzieci przygotowały tematyczne plakaty, które przystroiły gazetkę w holu szkoły. W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w dniach 20.01.2020-21.02.2020r. w klasach IV-VIII szkole zostały przeprowadzone działania, których głównym celem było propagowanie idei bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych współtworzenie dobrej przestrzeni w sieci. W ramach zajęć godzin wychowawczych i lekcji informatyki nauczyciele przeprowadzili zajęcia, zgodne z potrzebami uczniów, w oparciu o scenariusze udostępnione przez Fundację Dzieci Niczyje oraz Naukową i Akademicką Sieć Komputerową (NASK). Natomiast w klasach I-III w trakcie zajęć komputerowych w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie zostali zapoznani z materiałami instruktażowymi zamieszczonymi na stronie internetowej www.cyfrowobezpieczni.pl, dzięki czemu dowiedzieli się, jak należy zachowywać się, korzystając z internetu i urządzeń komputerowych, zostali uwrażliwieni na niebezpieczeństwa czyhające w sieci oraz poinformowani o zasadach obowiązujących podczas korzystania z zasobów internetu i w kontaktach z ich użytkownikami (netykieta). Uczniowie wykonali tematyczne plakaty, które umieszczone zostały na gazetkach w ich klasach.

     • Walentynki w SP10

     • W dniu św. Walentego w naszej szkole było dużo uśmiechów i miłości, gdyż obchodziliśmy Walentynki. Już od rana działała „Poczta Walentynkowa” a listonosze świętego Walentego roznosili po wszystkich klasach przepiękne kartki. Rozdali całe mnóstwo wspaniałych walentynek, których nie sposób było policzyć. Wszyscy adresaci, bez względu na wiek, przeczytali je z wielką radością. 

     • Zabawa karnawałowa w Kręgielni

     •  24 stycznia 2020 r. z inicjatywy Samorządu Szkolnego odbyła się zabawa karnawałowa w kręgielni Bowling Magic Center w Inowrocławiu.

      Uczniowie klas IV-VIII kolejny raz mieli okazję przekonać się, że Bowling, to sport i zabawa oraz atrakcyjna forma aktywnego spędzania wolnego czasu.

      Po podziale na grupy i zapoznaniu z zasadami gry w kręgle, uczniowie przystąpili do mini zawodów. Rywalizacja odbywała się na ośmiu torach. Jedni doskonalili technikę, drudzy nieśmiało mierzyli się z ciężkim kulami. Zabawa okazała się niezwykle wciągająca, a rywalizacja o punkty dostarczyła uczniom silnych, sportowych emocji. Radości nie było końca. Uczniowie próbowali swoich sił również w grze w bilard oraz na maszynach z grami zręcznościowymi. Dwugodzinny pobyt w kręgielni minął wszystkim bardzo szybko i dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń.

       

     • „Hobbit, czyli tam i z powrotem” w teatrze

     • Uczniowie klasy III, V, VI i VII wspólnie z aktorami Narodowego Teatru Edukacji z Krakowa wyruszyli w niezwykłą podróż z Hobbitonu przez Dzikie Kraje, aż do Esgaroth i Samotnej Góry. Uczniowie przenieśli się w czasie do Trzeciej Ery Śródziemia i razem z Bilbem, Gandalfem i wesołymi krasnoludami rozpoczęli długą wędrówkę aż do Samotnej Góry. Gościli u Elronda, Beorna, uciekali przed pająkami i byli więzieni przez króla elfów. Niektórzy nawet grali w zagadki z Gollumem. Ale pierścień mógł zdobyć tylko jeden mały hobbit…
      Była to z pewnością niezapomniana podróż i niezwykle ciekawy spektakl. Tych, którzy jeszcze nie czytali książki Johna Ronalda Reuela Tolkiena, z pewnością zachęcił do lektury. A ci, którzy już przeczytali i dali się uwieść niezwykłej opowieści … Cóż, miejmy nadzieję, że połknęli bakcyla i chętnie wyruszą w kolejną podróż, tym razem z innym hobbitem i jeszcze bardziej niezwykłą drużyną…

     • Zbieraliśmy na Górę Grosza

     • Nasza szkoła wzięła udział w XIX edycji akcji charytatywnej Góra Grosza zainicjowanej przez Towarzystwo Nasz Dom. W tym roku zebraliśmy   153,73 zł. Pieniądze zostaną przekazane dzieciom wychowującym się w domach dziecka lub rodzinach zastępczych. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim, którzy podzielili się swoim dobrym sercem  … i grosikiem.

       Organizacji zbiórki monet na terenie szkoły podjęli się uczniowie z Samorządu Szkolnego.

     • Dzień Babci i Dziadka w naszej szkole!

     • Uczniowie klas 0-3  gościli w szkole swoje Babcie i swoich  Dziadków z okazji ich święta.  Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały, przygotowaną na tę okazję, część artystyczną  z przewodnim hasłem „Koncert na 102”. Był śpiew, przepiękne i wzruszające wiersze i gra na  instrumentach muzycznych. Dzieci  wręczyły swoim babciom i dziadkom  własnoręcznie przygotowane upominki. Nie zabrakło  słodkich  wypieków i pysznej kawy. Dużo radości i uśmiechu na twarzach wywołały życzenia dla babć i dziadków od ich ukochanych wnuków i wnuczek. Spotkanie było okazją do złożenia Babciom i Dziadkom podziękowań za trud, opiekę, poświęcenie i miłość, jaką darzą swych wnuków każdego dnia.

     • Uczniowie z SP 10 na trasie XXII Nocnego Rajdu Szlakiem Powstania Wielkopolskiego

     • W sobotę, 18 stycznia 2020 roku uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w XXI Nocnym Rajdzie Szlakiem Powstania Wielkopolskiego, którego głównym organizatorem był oddział PTTK w Inowrocławiu. Celem imprezy było uczczenie pamięci bohaterstwa uczestników Powstania Wielkopolskiego w jego 101rocznicę. Trasa rajdu przebiegała w następujący sposób:  Inowrocław – Kościelec Kujawski –Mimowola – Inowrocław. Po zapaleniu zniczy przy Pomniku Powstańców Wielkopolskich w Inowrocławiu udaliśmy się autokarami do ZSP im. Jana Pawła II w Kościelcu. Po zwiedzeniu szkoły i słodkim poczęstunku wzięliśmy udział w konkursie wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim oraz w zawodach strzeleckich z broni pneumatycznej. Wśród grona laureatów znaleźli się uczniowie z naszej szkoły: Kacper Pawłowski z kl.VI (konkurs wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim) i Janek Wudarek z kl.VI (konkurs z przekładania broni na czas), którzy odebrali z rąk Pani Poseł Magdaleny Łośko dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

      Ostatnim, najbardziej wyczekanym punktem imprezy był wymarsz z pochodniami i latarkami do Inowrocławia. Wszyscy uczestnicy rajdu wrócili pełni wrażeń i wspaniałych przeżyć.

     • Lekcja biologii w klasie VI w niecodziennym wydaniu..

     • 14 stycznia 2020 r., w naszej szkole odbyła się "Żywa lekcja biologii"

      Bohaterami niecodziennych zajęć były bezkręgowce, czyli zwierzęta, które nie mają kości i kręgosłupa. Każde zwierzę umieszczone było w swoim terrarium, w którym panowały odpowiednie warunki dla jego egzystencji.

      Na własne oczy uczniowie mogli podziwiać: ptasznika olbrzymiego, modliszki, skorpiony, ptasznika kędzierzawego, straszyka nowogwinejskiego, karaczana madagaskarskiego, tureckiego i argentyńskiego, mącznika młynarka, krocionoga kenińskiego, kraba tęczowego, ślimaka afrykańskiego oraz wiele innych bezkręgowców. Uczniów najbardziej zainteresował ptasznik olbrzymi, który jest drugim, największym pająkiem świata, w razie zagrożenia „strzela” włoskami swego ciała powodując oparzenia u napastnika.

       Naturalne eksponaty pochodzą z prywatnej hodowli Pani Adrianny Siemińskiej, która zajmuje się hodowlą zwierząt od wielu lat. Pani Adrianna w ciekawy sposób opowiedziała o zwyczajach i środowisku bytowania tych niezwykłych zwierząt.

      Lekcja z pewnością dostarczyła niesamowitych wrażeń i emocji, wzbogaciła wiedzę uczniów i wzbudziła zachwyt nad różnorodnością świata przyrody.

     • Wigilia szkolna 2019

     • Radosnych Świąt oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku……

      20 grudnia był ostatnim dniem nauki w mijającym roku kalendarzowym. Tego dnia w uroczysty sposób przeżywaliśmy szkolną wigilię. Nie było śniegu za oknami, ale w klasach panowała świąteczna atmosfera już od rana. O tym, że każde zło może zamienić się w dobro mówiła jasełka p.t. „Aniołek w klatce” w wykonaniu uczniów  klasy piątej oraz dwóch uczennic z klasy szóstej, na którą została zaproszona społeczność szkoły. Młodzi adepci sztuki aktorskiej zagrali swoje role z wielkim kunsztem, rozbawili widzów i wprowadzili w wesoły nastrój. Wszyscy chętnie włączyli się w śpiewanie kolęd.

      Nie był to jednak koniec niespodzianek świątecznych, ponieważ do klas zaglądali Mikołajowie, wręczając uczniom słodkie upominki z życzeniami od Zarządu Osiedla „Szymborze”.

      W tym dniu również odbywały się wigilie klasowe, pełne serdecznych życzeń, obdarowywania się prezentami i degustacją tradycyjnych potraw.

      Wesołe buzie drugoklasistów po wigilii klasowej....

      Tak bawiła się "Zerówka"

      Tak świętowała klasa trzecia

      Wigilia w klasie ósmej - po raz ostatni w tym gronie.

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu
   • sp10inowroclaw@poczta.onet.eu
   • (52) 35-27-262
   • ul. Stanisława Przybyszewskiego 119 88-100 Inowrocław
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • Świetnie! Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit